Wpis z mikrobloga

"Haha i co przegrywy wiedziałem że ten wasz cały blackpill to bzdura! Sparowało mnie dziś z fajną laską choć mam 170cm i niewyjściową mordę, hahah i co teraz czyje na wierzchu? Żeby zrobić na niej wrażenie zabieram ją do restauracji z gwiazdkami Michelin, oczywiście ja płacę za wszystko a ona niech zamawia do woli niech widzi że mam gest, zresztą to inwestycja w dłuższą relację" ( ͡º ͜ʖ͡º)
#blackpill #tinder #logikarozowychpaskow #heheszki #przegryw #redpill
Niski_Manlet - "Haha i co przegrywy wiedziałem że ten wasz cały blackpill to bzdura! ...
  • 65
  • Odpowiedz
@yupitr czemu sam siebie szkalujesz, owszem, jesteś spermiarzem bo twoje ego ci nie pozwala żeby biedna witaminka zapłaciła za siebie to jest definicja spermiarstwa, płacisz bo liczysz ze coś z tego będziesz miał

Tak na przyszłość, nie używaj słów których nie rozumiesz
  • Odpowiedz
Lol umowiłem się raz z tinderką która w necie była 20 kg chudsza. #!$%@?ła #!$%@? sushi za dwie stówy, zapiła se białym chardonnay i jeszcze cos mamrotała o kebsie XD

#!$%@? no XD
  • Odpowiedz
@matkobossco: Nie mówię że masz być podejrzliwy wokoło i kompletnie nieufny - natomiast w czasach równouprawnienia i kobiet pracujących nie widzę powodu żeby to tylko facet opłacał rachunek.

Wielu facetów żyje w takim przeświadczeniu że to ich psi obowiązek - znam takich którzy spotykali się po kilka razy w restauracji, płacili za laskę a później zostawiali z ptaszkiem w ręku bo laska nie chciała następnego spotkania ;)
  • Odpowiedz
@Light_Of_Revolution: Nie chodzi mi o to, że masz kogokolwiek utrzymywać. Ludzie w zdrowych relacjach nie wyliczają sobie pieniędzy, bo wiedzą, że żadna ze stron nie ma zamiaru tej drugiej wykorzystywać. Czasami się po prostu może zdarzyć, że jedna osoba nie ma kasy ze sobą albo ogólnie. Chociażby w małżeństwie jedna osoba często nie pracuje tylko zajmuje się dziećmi. Postawienie czegoś to jest po prostu miły gest, a nie inwestycja w cokolwiek.
  • Odpowiedz