Wpis z mikrobloga

@DejwiD dostałem raz w życiu mandat dosyć srogi i zapłaciłem za swoje przewinienia ;) wpis był w celach prowokacyjnych, a typa wyprzedziłem i potem jeszcze pojechałem do biedronki po srajtaśme, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
Uga buga, przerasta mnie zrozumienie prostego obrazka. Ścieżka? Jaka ścieżka rowerowa, mordo to nie ścieżka rowerowa. To dla pieszych jest a rower namalowany bo ktoś kto malował to mu się wzory pomyliły i zamiast człowieka narysował rower.


@LuxEtClamabunt: Uga Buga przerasta mnie treść przepisów xd
@k3lt:

Ostatnio widzę tu jakieś większe nasilenie troli anty rowerowych. Czasem się zastanawiam czy oni tak z własnej chęci hejtują czy to jest jakaś większa akcja. Może PIS chce coś pozmieniać w prawie na niekorzyść rowerzystów i przygotowuję grunt?

@i-marszi wybitna jednostka zobaczy mema i potem, żeby udowodnić swoją oryginalność kopiuje temat i wrzuca do sieci. I tak w kółko. Mało to razy mikroblog był #!$%@? podobnymi memami?
mogę wziąć po Tobie ale ja sobie sam potrafię spodnie kupić i odmówiłem..


@TakiGupiZeSzok: jak widać to nie umiesz, jak cię w jajka gniotą. No i przepraszam, że zapomniałem od twojej mamy gaci zabrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
. No i oczywiście #!$%@? kostka która nie dość że robi masakrę nadgarstkom to jak tylko jest trochę mokra jest bardzo śliska. Nawet jak jest asfalt to często tak położony na odwal, że jeszcze nowy jest już pofalowany, robią się na nim kałuże i zbiera piach a po roku czasami ma takie dziury jakby tam TIRy jeździły.


@dybligliniaczek: skoro zła nawierzchnia ścieżki jest według ciebie wystarczającym powodem do jeżdżenia po ulicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiGupiZeSzok: nawet jeśli to jest CPR, to wygląda jakby się kończył na najbliższym skrzyżowaniu, co oznacza, że może jechać ulica, gdyż jedzie w kierunku w którym nie ma tego gówna