Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.


@kochamajfony: Przecież to niemożliwe. Przy stu kilogramach możesz mieć maksymalnie, nie wiem, ze czterdzieści kilogramów tłuszczu, na pewno nie tonę.

  • Odpowiedz
@kochamajfony: gratulacje ;D ja zaczynalem ze 124 przy 184cm, ale nie mam jakiejs szczegolnej diety oprocz #!$%@? mniej, tylko silownia duzo i wlasciwie to widze progres, nawet juz znajomi zaczynaja zauwazac, wiec... Praca, praca i jeszcze raz ciezka praca. Latwo bylo sie rozpasc i nic nie robic. Teraz trzeba pokazac charakter. Powodzenia, ziomal i gratuluje sukcesu juz sporego. Tylko nie spocznij na laurach.
  • Odpowiedz
1. Ma nadwagę

2. A ludzie co ważą 100kg z jego wzrostem po rekompozycji to mutanty które 5 dni w tygodniu są na siłowni.

Przy takim wzroście powinien ważyć jakieś 85kg jak jest szarym człowiekiem, który nie podnosi ciężarów na siłowni.


@kodecss: Uwielbiam takich znawców jak ty. Wszystko zalezy od budowy ciała, a nawet grubości i gęstości kości. Ja w liceum byłem takim "szczurkiem", zero miesni, tluszczu bardzo mało, wpadniete policzki,
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Skóra też swoje waży. Jak odchudzały się babki z historii wielkiej wagi z 250 kg do 100, to musiały mieć operację usunięcia nadmiaru skóry. Niektóre rekordzistki po usunięciu skóry traciły 10-15 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz