Wpis z mikrobloga

#chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myślałem, że jak zejdę do 100kg to już będę szczypiorkiem bo mam 198cm wzrostu. Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.
W każdym razie chwale się, bo zjechanie poniżej 100kg miało być dla mnie czymś z czego będę dumny i jestem bardzo.
kochamajfony - #chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myśla...

źródło: comment_1654148003GlAXX8hH5wR5lZoQNZsU7T.jpg

Pobierz
  • 153
@kodecss: sorry, mam 196cm, 85kg ważyłem mając 15lat i 188cm wzrostu. Teraz przy 92kg mam kaloryfer bo taki chudy wtedy jestem, poniżej 10% tkanki tłuszczowej wychodzi. 96kg dopiero wyglądam nie jak szkieletor. 110kg jestem już ulany z brzuchem i udami ale nadal wyglądam OK. I wcale nie mam mięśni i nie ćwicze zbytnio.

Także twoje 85kg to troche przesada. chyba że ktoś ma turbo chude kości.
. Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.


@kochamajfony: to już kwestia psychologii. Oczywiście ludzie mają różne struktury kostne, jak i może się tłuszcz dłużej utrzymywać w różnych partiach ciała, ale przy takim wzroście ja bym nie schodził poniżej 90, a najlepiej trzymałsię przedizału 95-100, no ale co kto lubi.
Gratulacje.
@kochamajfony: Ja ze 140 na 75 zjechałem i powiem Ci, że największa zmiana w wyglądzie to tak od 90 w dół się zaczęła. Wiadomo oczywiście, wcześniej też jest zmiana na plus ale to przechodzisz z turbo ulanego na po prostu ulanego ;) Dopiero potem z ulańca w normalnego człowieka się zmieniasz, ale spoko mirku już Ci dużo nie brakuje, ze 2 miechy i będzie gituwa (òóˇ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
myślę, że spokojnie zrobiłbym to w półtora roku, a tak woziłem się z tym 4 lata bo pół roku deficytu, pół nie.

@kochamajfony: może to nie takie złe. Jakbyś szybciej zrzucił tyle kilogramów, to zgaduje że miałbyś o wiele więcej luźnej skóry. Właśnie, zostało coś czy nie ma z tym problemu? Ile masz lat?

No i gratuluję wyniki, taki wynik to nie byle co!