Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 848
Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy nowobudowanych polskich autostradach coraz częściej się takowe pojawiają, parkingi czyste w środku toalety względnie zadbane bo ktoś jest zatrudniony żeby o to dbać. Standard nieraz sporo lepszy niż na zachodzie Europy nie wspominając nawet o nierzadko darmowych prysznicach

#bekaztransa #oswiadczenie #mop
Fejteu - Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy ...

źródło: comment_1655266459MJiWY39SatBr55JSo0qAOd.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@Fejteu: Niemieckie kible autostradowe <3 Jak nie uda odlać Ci się na bezdechu to umrzesz w straszliwych mękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fejteu to prawda, dużo jeżdżę po Polsce i jeszcze ani razu nie trafiłem na brudny MOP, w którym np. brakowałoby papieru toaletowego. Ani razu również nie zastałem zamkniętego prysznica. A to, że jakieś debile pomalują markerem czy innym sprayem to już ich #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@lofix: wiesz jaki jest przemiał w takich miejscach gdyby nikt nic tam nie robił? Poziom zapuszczenia byłby niewyobrażalny uwzględniając oczywiście brak w kulturze bycia niektórych osób
  • Odpowiedz
@Fejteu: jak jechałam przez Niemcy to woliłam sikać w pola kukurydzy, bo w Mopie to tylko szło się wyrzygać na to co tam było. Potwierdzam Polsza górą
  • Odpowiedz
To prawda z tym, ze są czyste i zadbane, ale mamy te kible od niedawna w porównaniu do Niemiec czy Holandii gdzie stoją tam od 30 lat, zobaczymy jak nasze będą wyglądać po takim czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Fejteu: standard lepszy niż na zachodzie Europy, bo na zachodzie Europy to stoi od kilkudziesięciu lat, a w Polsce masz budowane nowe xD daj trochę czasu to będą #!$%@? i osrane przez Januszy, a kontrakt na "dbanie" wygaśnie.
  • Odpowiedz