Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 848
Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy nowobudowanych polskich autostradach coraz częściej się takowe pojawiają, parkingi czyste w środku toalety względnie zadbane bo ktoś jest zatrudniony żeby o to dbać. Standard nieraz sporo lepszy niż na zachodzie Europy nie wspominając nawet o nierzadko darmowych prysznicach

#bekaztransa #oswiadczenie #mop
Fejteu - Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy ...

źródło: comment_1655266459MJiWY39SatBr55JSo0qAOd.jpg

Pobierz
  • 71
@Mave: nie zgodzę się. W RFN kibel po około roku wygląda jak chlew. Problem jest w tym, że koszty sprzątaczki są dość duże vide 12.5 euro minimalnie i po prostu sprzątają raz na tydzień Karcherem a nie co godzinę czy dwie jak to ma miejsce w PL
@Fejteu: Ogólnie się zgadzam ale ostatnio byłem w MOP przy S7 w kierunku Warszawy i niestety pod prysznicem odpływy były pozatykane aż woda lała się na korytarz a w dzwiach nie było zamykania od środka tylko pod samym prysznicem, czyli musiałem się zamknąć myjąc się a rzeczy zostawić za kabiną prysznicową nie zamknięte bo ktoś tak sobie to wymyślił. Kolejny MOP przy S7 jakieś 120 km przed Wwą jednej z kabin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bruhh: a myślisz że jak czyszczenie czegoś takiego wygląda w Polsce xD
Do tego pamiętaj że autostrady w Niemczech są bezpłatne, przez co jeździ nimi dużo więcej ludzi oraz zużycie tych kibli jest dużo większe
@Fejteu: Tez byłem miło zaskoczony gdy jechałem po kilku latach do Polski w poprzednie wakacje. W Niemczech obsrane, śmierdzące, w połowie #!$%@? kible. A w Polsce miło, czysto i pachnąco. Aż chcialo się załatwiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wspominając nawet o nierzadko darmowych prysznicach


@Fejteu: I to jest właśnie do dupy - jadęna wakacje, zatrzymuję się na takim MOPie, na powietrzu coś koło 30 i jakiś dziadek przy kiblu mówi, że swołocz ze wschodu co 15 minut gania na prysznic, bo za darmo.
Ja wiem że "bolzgę zdadź", ale serio nie dało się tego prysznica zrobić płatnego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nom_om: @Mave: @ogkush: ale co ma czystość i dbanie o takie obiekty do tego, że mają 30 lat? Kibel to kibel, wygląda tak samo od 100 lat. Co z tego że są stare, w Niemczech nie przykładają się do dbania o takie rzeczy, temu to tak wygląda. Tam sprząta ktoś raz na miesiąc myjką ciśnieniowa na #!$%@? i jadą dalej.

@bruhh: to ma do siebie że jak jest