Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 848
Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy nowobudowanych polskich autostradach coraz częściej się takowe pojawiają, parkingi czyste w środku toalety względnie zadbane bo ktoś jest zatrudniony żeby o to dbać. Standard nieraz sporo lepszy niż na zachodzie Europy nie wspominając nawet o nierzadko darmowych prysznicach

#bekaztransa #oswiadczenie #mop
Pobierz Fejteu - Miejsca obsługi podróżnych i ich pracownicy jak ja ich kurczę szanuję. Przy ...
źródło: comment_1655266459MJiWY39SatBr55JSo0qAOd.jpg
  • 71
@Ogau: nie podejrzewam Polaków o rozsądek w budownictwie , to widać po stadionie narodowym. Zresztą , kto brał udział w przetargach publicznych i zna prawo zamówień publicznych ten się w cyrku nie śmieje. Osobiście najbardziej podoba mi się wiata na grilla w moim ulubionym parku inwestycja za 600 tys zł sfinansowana ze środków europejskich , widziałeś kiedyś 600 tys w gotówce na stole?
@Fejteu: Ooo pamętam jak jakieś 3-4 lata temu jechałem nowo oddanym odcinkiem S3 gdzieś w okolicach Gorzowa Wlkp. Niestety dwójeczka przycisnęła. No mus to mus. Jak wszedłem do nowych kibli na MOPie to aż mi się przyjemnie na serduszku zrobiło. Płyteczki, czyściutko, pachnąco, kibelek czyściutki porcelanowy, papier biały i miękki... Po prostu dwójkowało mi się jak w domu (). Aż przyszedł jakiś gruby janusz
@RAPTURE88: Ukraina jest specyficzna , kraj kontrastów , z jednej strony oligarchowie i kijów jako metropolia , z drugiej zapadłe wsie i bezdroża. Zresztą jeszcze pamiętam takie czasy na polskiej wsi gdzie kury po stole chodziły a dzisiaj postawili tam hotel znanej sieci i termy , a okolica mocno doinwestowana jest.ciepliwnia geotermalna była niewypałem to fakt.
@Ogau: tak na poważnie to się kiedyś śmialiśmy z mopa że deski sedesowe to tam powlekają złotem. Ja gdybym wydawał 20 k miesięcznie to żyjąc do setki nie muszę przepracować ani jednego dnia nawet ZUS mogę olać ciepłym moczem a ty miruś pracuj dalej #!$%@? głupoty.:)