Wpis z mikrobloga

czy w cities skylines jest jakiś limit miasta uwarunkowany wydajnością komputera, albo coś w tym stylu? Moje miasto osiągnęło 105k mieszkańców i koniec. Do nowych budynków mieszkalnych nie wprowadzają się mieszkańcy (wstawiane z RICO), komunikacja zaczęła sie bugować (nie na wszystkich stacjach metra wsiadają mieszkańcy, autobusy/tramwaje czasem ludzi zabierają czasem nie, do najnowszej kolejowej stacji towarowej pociągi nie przyjeżdżają), w szkołach zaczyna spadać ilość uczniów, a w nowych szkołach uczniowie nie pojawiają się wcale. Pewnie jakieś mniejsze bugi jeszcze by się znalazły. Wiecie o co może chodzić. Gierka wciąż chodzi płynnie, także nie jest tak że mi komputer płonie. Ostatnio nie mam na chacie Internetu i gram offline to może to ma jakiś wpływ?

#citiesskylines
  • 7
@Fennrir: @mat1818: limit spawnowania mieszkańców/aut nie powoduje że miasto przestaje rosnąć, zwyczajnie tych mieszkańców/aut nie widać, ale są wliczani do statystyk

Można trafić na limit propów przy hard detalingu, ale wtedy skutkiem jest że nie możemy stawiać nowych obiektów

Populację można mieć i milionową (gdzieś tu jest limit). Problemy pojawiają się przy zazwyczaj 200-300k ludności, bo nie generują się nowi agenci od służb (śmieciarki, karetki)