Wpis z mikrobloga

Czy jak kupię 2 bilety w tej najniższej stawce Ryanaira (bez wyboru miejsca i tylko z bagażem podręcznym) to jest duża szansa, że będę siedział oddzielnie z osobą, z którą kupowałem bilet?
Jak to wygląda? Nie latałem nigdy budżetowymi liniami.

#ryanair #latanie #podroze
  • 17
@djlaska: szansa jest 50/50. Kiedyś z tego co pamietam starałem się robić checkin jak najbliżej godziny wylotu, zwiększało to szanse na siedzenie razem. Więcej miejsc jest już poprzydzielanych, więc mniesza szansa na rozrzut w samolocie. Zawsze mozna po starcie się przesiąść.
@djlaska: Dlaczego nie? Dla LCC ( tanich linii) jest to forma dochodu. Jednego z wielu.
Dla mnie nie ma problemu lecieć godzinę -trzy na osobnych miejscach.
Tym bardziej, że po starcie i odblokowaniu możliwości chodzenia, można miejsce zmienić. Przesiąść się.
@djlaska: będziesz siedzieć oddzielnie, w wizzair przy pierwszym kupnie (na nowym koncie) często losuje obok siebie. Ale tak czy inaczej zazwyczaj po wejściu do samolotu ludzie się zamieniają miejscami. Nigdy nie rezerwuje miejsc, a zawsze udaje mi się zamienić na dogodne nam miejsca. Często trafiają się też puste miejsca lub całe rzędy w danym locie.
@djlaska: przy odprawie zostaną ci przydzielone miejsca a potem będziesz chodził ze stewardessą po prośbie czy ktoś się nie chce zamienić bo przycebuliłeś 39 zł za miejsce i koniecznie musisz siedzieć ze swoim towarzyszem/towarzyszką albo i z własnym kaszojadem XD

A skoro to twój pierwszy raz z tanimi liniami to konieczniekup pakiet zdrapek PREMIUM o wyższej szansie na wygraną bo Pan Janusz z Wąchocka wygrał w nich kosiarkę. Tanie linie