Wpis z mikrobloga

I cyk dziś urodziła mi się córeczka to już drugie dziecko pierwszy był syn i ma rok i 8 miesięcy
51cm 3360g a czy zdrowa to się okaże przez całą ciążę były problemy najpierw zagrożona ciąża potem płyn rdzeniowo mózgowy na górnej granicy normy teraz trzeba się upewnić czy nie ma zatoru w odpływie mimo ciągłego stresu przez ostatnie 8 miesięcy jestem znowu najszczęśliwszy na świecie i niesamowicie dumny z mojej kobiety #chwalesie #zwiazki #ojcostwo #rodzicielstwo
  • 33
@stonogatomojbog słuchaj no politologu obsrany
Ja chcę dla moich dzieci jak najlepiej dlatego nie będą żyły w tym kraju z kartonu podklejanego gównem. Nie chcę żeby doświadczały wszechobecnego chamstwa i oglądały te brzydkie smutne polskie mordy. Start już mają lepszy niż ty bo nie urodziły się w tym gownokraju w którym rząd rucha obywateli jak chce a oni mu grzecznie przytakują i biegną do januszexu żeby zarobić jakieś ochłapy. Bez obrazy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stonogatomojbog: słuchaj nie mówię że jestem lepszy ale na pewno w Polsce nie był bym w stanie tego osiągnąć za to ty zachowujesz się jak typowy obsrany Polaczek który musi się do czegoś #!$%@? dodać swoje głupkowate domysły wyciągnięte z dupy. Rozumiem że możesz nie mieć życia i sadysfakcjonuje cię takie #!$%@? gówna