Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego arta: https://www.wykop.pl/link/6760241/incele-marginalizowana-grupa-ktorej-nikt-nie-chce-pomoc/...

Strasznie jestem ciekaw co taka psychoterapeutka powiedziałaby facetowi w typie:
- 173-178 cm wzrostu
- okrągłomordy
- fryzurą typu książę william
- zarabiający 3-4k, po gównostudiach
- sylwetka typu gruszka (genetycznie wąskie barki i szerokie biodra)
- z krótką szyją i krótkimi nogami

kiedy przyszedłby do niej i płakał, że tęskni za kobietą, która go pokocha i będzie pożądać.

Normalnie zapłaciłbym żeby posłuchać nagrań tych 3-4 spotkań konsultacyjnych.

#przegryw #blackpill #zwiazki #terapia #psychoterapia #incel #incele #heheszki #milosc
s.....u - Nawiązując do tego arta: https://www.wykop.pl/link/6760241/incele-marginali...

źródło: comment_1659334529M4QRIjyr3lkdrZ3wAEzlDa.jpg

Pobierz
  • 35
@sikalafou: ja ci powiem coś czego Ci terapeuta nie powie a tym bardziej terapeutka. Jak masz górę hajsu i potrafisz się ubrać, jeździć dobrym autem zrobić sobie fajną fryzurę i brodę i ładnie pachniesz drogim perfunem, to i dupeczke znajdziesz. No i trzeba jescze zadbać o ciało i umysł. Oczywiście zaraz zacznie się pi3rdolenie że tak się nie da, no i tu jest twój problem, masz problem z głową a nie
Jak masz górę hajsu i potrafisz się ubrać, jeździć dobrym autem zrobić sobie fajną fryzurę i brodę i ładnie pachniesz drogim perfunem, to i dupeczke znajdziesz. No i trzeba jescze zadbać o ciało i umysł.


@VollejwJaja: gość z mojego przykładu skończył geodezje i zarabia 3-4 k na łapę. Ma rzadki zarost i resztkę włosów na głowie więc "fajna fryzura i broda" odpada.

Perfumy mu gówno dadzą.
@sikalafou: ja to myślę że powinien użyć rollera do brody, to mu pomorze na przestrzeni pół roku broda wystrzeli a dobre farbowanie sprawi że będzie się wydawała gęsta. Jeżeli ma rzadkie włosy to pytanie jak rzadkie? Widać mu glace świecącą? Czy to zakolak? Niektórzy z rzadkimi włosami i zakolami noszą ivy league albo Ferench cropp chociaż dla mnie to prawie to samo. Jeśli naprawdę jest łysy to czasem lepiej zgolić glace
ja to myślę że powinien użyć rollera do brody, to mu pomorze na przestrzeni pół roku broda wystrzeli a dobre farbowanie sprawi że będzie się wydawała gęsta


@VollejwJaja: nie masz pojęcia o czym piszesz stary xD. Jednocześnie przeraża mnie twoja ignorancja i brak wiedzy połączone z pewnością swojej opinii w temacie, o którym #!$%@? nie masz bladego pojęcia xD

Roller ci stworzy nowe cebulki włosów? xD Opisz mi ten proces biologiczny
@VollejwJaja: "musisz się bardziej starać, być bardziej męskim, zagaduj do kobiet na ulicy to z pewnością może się uda, mi się pan nie podoba, ale na pewno znajdziesz miła dziewczynę, Poproszę 300 zł" już lepiej takiemu gościowi zrobi wypad na divy które dadzą mu 5 min zabawić (bo wiadomo że przegrywowi nie będą dawać całej godziny)