Wpis z mikrobloga

Hey #programista15k
Kupujecie sobie coś co miesiąc żeby wynagrodzić sobie trudy pracy czy kisicie całą wypłątę?
Staram sobie coś kupić żeby przynajmniej mieć coś od życia ale już kompletnie nie wiem na co można wydawać pieniądze oprócz tych wszystkich gadżetów które już mam (słuchawki/komputery/telefony itp)
Może podrzucicie jakieś pomysły #pracait
  • 102
@alonzoo3: A masz dom nad morzem w jakimś ciepłym kraju, z którego mógłbyś pracować zdalnie?
To już wiesz na co odkładać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie połowa w zapas, druga na bieżące i konsumpcję- kawiarnie i knajpy swoje kosztują, paliwo jak się trochę przyciśnie samochód, również.
pomagac fundacjom,

Po weryfikacji i tylko takim, które wspierają faktycznie potrzebujących

biednym krajom,

Niech same zarobią, nam nikt nie pomógł

charytatywnie, jakiś wolontariat, bank żywności

To najładniejszy synonim "za damski ch"/"za frajer", jaki istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupuje_bulki_w_almie:
kup sobie rower, studnia bez dna :-)


@kobrys13: no co ty. Mam ten sam juz chyba z 5 lat, jedyne co zmienilem to jakies tam opony, dętki, ostatnio siodełko. No i sakwy lepsze kupikem. W sumie przez ten czas łącznie z zakupem kosztowal mnie z 3k PLN czy cos ()
Kupujecie sobie coś co miesiąc żeby wynagrodzić sobie trudy pracy czy kisicie całą wypłątę?

@alonzoo3: Ja nie lubie wydawac pieniedzy w ogole, a sredniomiesieczne wplywy moje i malzonki w sumie to jakies 30k. Wydajemy z tego srednio jakies 8 - 10k miesiecznie. Reszte magazynujemy i nie mamy pomyslu co z tym zrobic. Mamy troche "betonowego zlota", jakas tam dzialke a kasa w walutach oczywiscie. Auto mamy sluzbowe a prywatne ruszam moze
@alonzoo3: Ja kupiłem sobie rower i to jest studnia bez dna, polecam :D Możesz wymienić wszystkie komponenty, tak jak w kompie, albo nawet lepiej, bo dochodzą kaski, koszulki, spodenki, bluzy, okulary, no co tylko dusza zapragnie!