Wpis z mikrobloga

Hey #programista15k
Kupujecie sobie coś co miesiąc żeby wynagrodzić sobie trudy pracy czy kisicie całą wypłątę?
Staram sobie coś kupić żeby przynajmniej mieć coś od życia ale już kompletnie nie wiem na co można wydawać pieniądze oprócz tych wszystkich gadżetów które już mam (słuchawki/komputery/telefony itp)
Może podrzucicie jakieś pomysły #pracait
  • 102
Akurat nie jestem z IT ale też zarabiam kilkanaście tysięcy - ja z dziwnych choć dosyć drogich rzeczy to jeżdżę sobie na gokarty + trochę szkole dzieciaka i zbieram na 2-3 pełne sezony w kartingu dla niego, a to naprawdę drogi gips

Poza tym kupuje obligacje + nieruchomości a więc portfel konserwatywny
Im więcej zarabiam tym mniej chce mi się wydawać. Doszło do tego że kobieta ostatnio kupiła mi parę butów. A ja z żalem pożegnałem te, które chociaż były dość wysłużone to wciąż robiły co do nich należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alonzoo3: ja np zainteresowałem się tagiem perfumy xD małe flaszeczki wysypują mi się już z szafki xD
Zmieniłem też trochę ciuchy - gównokoszulki z reserved zamieniłem na trochę lepsze, podobnie ze spodniami. Ogólnie sporo hajsu kiszę, ale co miesiąc sobie coś fajnego kupuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nadpłacam też kredyt na chatę oraz najważniejsze. dużo jeżdże. staram się raz na miesiąc-dwa wyjechać gdzieś na weekend lub weekend
@alonzoo3: no i kolejna zajebista zajawka. Narciochy, wcześniej nie za bardzo umiałem i chciałem. 2 lata temu się trochę nauczyłem jeździć. Teraz już mam trochę swojego sprzętu + pierwszy raz byłem na nartach we Włoszech ( ͡° ͜ʖ ͡°)