Wpis z mikrobloga

Ja mam poważne pytanie do Was xD
Chciałbym wiedzieć od znawców na wykopie, czy dokonałem tutaj wykroczenia. Nikt mnie nie zatrzymał ani nic, ale jestem młodym kierowcą i chcę się doskonalić w każdym aspekcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyprzedziłem tu na pasach? Jechałem na tempomacie i skupiłem się na tym zatrzymywanym z naprzeciwka samochodzie i policjancie, który chciał przejść obok pasów i nie zauważyłem samochodu obok, który hamuje, ponieważ widzi policjanta
#polskiedrogi #prawojazdy
Dawo9889 - Ja mam poważne pytanie do Was xD
Chciałbym wiedzieć od znawców na wykopie...
  • 157
@Badmanek: @r5678: Dzięki. Tak właśnie myślałem, że #!$%@?łem, ale koledzy mówią, że nie wyprzedzałem, bo jechałem prawym ( ) A na tej drodze bardzo uważnie patrzę na pasy, bo cały czas ktoś tu ginie. Jednak coś zawiodło tym razem
@soadfan: To jest teren niezabudowany, droga wojewódzka jeżeli się nie mylę. Tam właśnie sie jedzie na tempomacie, bo jak szybciej jedziesz to od razu ściągają Cię na pobocze
@dashcambandit: Ja rozumiem, że jak jadę lewym pasem to nie wyprzedzam, ale tu jadę spokojnie prawym pasem, upewniłem się, że w okolicy przejścia nikogo nie ma, wiec patrzę przed siebie, bo tam pojawia się potencjalne zagrożenie. Trochę niepoważne jest to, że ja muszę patrzeć na samochód obok, bo on sobie może nagle zahamować, ponieważ boi się pana policjanta ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że tu jest moja
@Mithrindil: A co jak ktoś mi jebnie w dupe? To zawsze jest wina tego, który mi najedzie? Czy może mi wtedy udowodnić, że zahamowałem przed nim i bylo to wymuszenie odszkodowania? Pytam poważnie, jestem overthinker ( ͡° ͜ʖ ͡°)