Wpis z mikrobloga

@Stachu_a_kto_przy_telefonie: ostatnio kłóciłem się z jednym PiS owcem, na głównej w sprawie niedziel handlowych. Oni działają według jakiegoś skryptu, jeżeli wyjdziesz poza skrypt to przepalają im się styki i zaczynaja Cię wyzywać i zdyskredytować, typowe esbeckie metody.

Nie wiem dlaczego oni chcą tak żyć. Może im dobrze?
  • Odpowiedz
@wymiana_steam: w jaki sposób #!$%@? polowe firm? Tusk dobrze się wypowiedział na temat podniesienia wieku emerytalnego, ze była to decyzja, która dokonał bez większych konsultacji ze społeczeństwem, poza tym przy naszym upadającym ZUS to była dobra decyzja.
  • Odpowiedz
@wymiana_steam: nawet nie chce mi się komentować tego wysrywu, jak nie ogarniasz, że podnoszenie wieku emerytalnego to konieczność i coś, co każda ODPOWIEDZIALNA parta powinna robić. Taka, która patrzy dalej niż do następnych wyborów i dla której liczy się dobro kraju...
idź włącz sobie tvpis
  • Odpowiedz
@wymiana_steam: Właśnie przez takich idiotów jest jak jest, bo nie rozumiesz że podniesienie wieku emerytalnego to konieczność, tylko wolisz jak PiS rucha cie w dupe i szepcze do ucha kłamstwa. Rząd jest po to żeby robić to co należy w perpspektywie długoterminowej a ty wolisz zapchać kiche tu i teraz, dostać 500+ i mieć #!$%@?. Tfu
  • Odpowiedz
@wymiana_steam: co to znaczy ze #!$%@? z państwa polowe firm? Tzn ze PiS je w jakiś sposób przywrócił? Rzucasz jakimś frazesem jak stara baba po 70.

Za każdym razem jak próbuje człowiek dopytać, co taka jednostka ma na myśli, to jest bardzo ciężko.

Powinieneś dokończyć staropisowskim „A TEN TUSK, DEJTA SPOKÓJ, CO ON NAKRADŁ I NANISZCZYL TEJ POLSKI”
  • Odpowiedz
@FrasierCrane
@ActiveekHere do zaorania jest ZUS a nie podnoszenie wieku emerytalnego, jak to jest ze prognoza moich swdiadczen, ktore teraz place wynosi ok 20% mojej aktualnej pensji, to wole nie placic odlozyc sam na konto z ktorego bede mogl dopiero wyplacic w wieku 60 lat, a zus zaorac i zrestartowac
  • Odpowiedz
@magnat32: Z #!$%@? ZUS to jest inna sprawa, bo obecnie pieniądze które wpłacane są do systemu nie są magazynowane, tylko wydawane na bieżąco (dla obecnych emerytów). Jak #!$%@? ZUS teraz, to każdy będzie w dupie, ja i ty dlatego że te (załóżmy) 50k które wpłaciliśmy przepadną nam na stałe, osobom które mają 60 lat i wpłacili po 300k i wkrótce mają iść na emeryturę, jak i emeryci którzy stracą środki na
  • Odpowiedz