Wpis z mikrobloga

@Darknov: sprawdziłam opinie o tamtym kebabie, w którym byłam i ma 1 gwiazdkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nic dziwnego, że się skończyło jak się skończyło XD
@Zoyav: u mnie działa przejście na dietę, sama myśl o takiej opcji powoduje, że jestem głodna ;) A poważnie, spróbuj syropu na apetyt, no i może jakieś badania podstawowe zrób. Obecnie pogoda taka, że jeść chce się mniej, ale jeżeli Ty tak masz, to warto sprawdzić.
Ps. Kiedyś miałam problemy z jedzeniem przez stres, najtańsze ziołowe tabletki na uspokojenie pomogły.
@justypl: syrop nic nie daje, wyniki krwi książkowe, a ziołowe tabletki są smaczne i to w sumie byłoby tyle, nie działają na mnie takie cukierki niestety, w sumie tylko po marihuanen miałam apetyt, bo kilka razy kiedyś spróbowałam, ale mnie to nie kreci, ogólnie to jak pisałam wyżej, może to dziwne, ale ja nie lubię używek
@Zoyav: Czemu dziwne? Takim typowym zaburzeniem odżywiania jest anoreksja. I tu nie chodzi o to, co ty chcesz, tylko jak reagują twoje hormony, jakie masz łaknienie etc. Jeśli jesteś malutka z natury, to prawdopodobnie twój organizm ma niski naturalny % tkanki tłuszczowej. To preferencja genetyczna.