Wpis z mikrobloga

@rybazryzem85: to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow. I dochodze powoli do wniosku, ze moze do tego programowania nie trzeba zadnych specjalnych umiejetnosci, moze kazdy przecietny debil moze byc programista? Inaczej tego zjawiska patologizacji rozrywki nie jestem w stanie pojac.
to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala. A pozniej czytasz, ze najbardziej popularne tagi to patostrimy i jakies walki patusow


@little_muffin: A przepraszam szanowną panią wprowadzoną w błąd.
W takim razie co powinni w piątkowy wieczór oglądać programiści 30k żeby wpasować się w pani wywindowane standardy tak, żeby nie wyjść na debili?
@little_muffin: jako przedstawiciel branzy moge powiedziec tak: pracowalem z ludzmi sluchajacymi discopolo, takimi ktorzy jarali sie patostrimami i kononem, absolutnymi bezmozgami, gen Z, mega odklejencami od rzeczywistosci, z ludzmi wierzacymi w teorie spiskowe typu plaska ziemia i reptilianie, januszami cebulackimi, ludzmi ktorzy maja #!$%@? i moglbym tak wymieniac jeszcze dlugo xd tam serio jest caly przekroj spoleczenstwa, wiec opcje sa dwie: nie musisz byc einsteinem zeby nauczyc sie programowania, albo nie
@Wyrewolwerowanyrewolwer: agrobiznes i Midela xD żarcik. Niech sobie każdy ogląda co chce jednakże dziwi mnie, że osoby na poziomie nie są na poziomie, chociaż patrząc na poziom komentarzy na wykopie - połowa osób tutaj nie potrafi w cywilizowany sposób wyrazić swoich myśli, nie obrażając przy tym interlokutora, ogólnie niska inteligencja emocjonalna. I biorąc to pod uwagę i kumulując z pato-zachowaniami lądujemy z płytkim, agresywnym, tępym społeczeństwem, które nie jest w stanie
@rybazryzem85: co jest w złego w tego typu odmóżdżeniu od czasu do czasu? Ja to nawet czasem lubię obejrzeć serial paradokumentalny jak trudne sprawy, będę chciał odpocząć to mam #!$%@?ć do teatru bo jestem programistą i inaczej nie wypada? XD
Tak jak Mirek wyżej napisał, programistą może być każdy ale nie każdy powinien, spróbuj zobaczysz czy to tak naprawdę łatwy zawód
ogólnie niska inteligencja emocjonalna.

które nie jest w stanie budować czy nawiązywać stałych relacji - biznesowych czy jakichkolwiek innych


@little_muffin: Wypisz-wymaluj stereotypowy programista.

Niech sobie każdy ogląda co chce jednakże dziwi mnie, że osoby na poziomie nie są na poziomie


Takie parcie społeczeństwa na jakąkolwiek grupę społeczną wywołuje właśnie niepotrzebny stres, który narasta. A jak już jest skumulowany to trzeba temu dać upust, potem ludzie czytają co działo się na imprezie
@Niuans: no stąd, że są to ciężkie zawody wymagające używania mózgu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Zdziwiłbyś się jak często te zawody gdzie mózg używany jest na pełnych obrotach przez naście godzin potrzebują swojego guilty pleasure i odmóżdżenia.
Znam prawnika, dwóch lekarzy, programistów to nawet nie zliczę ilu, którzy regularnie oglądają. I są to bardzo łebscy ludzie, po prostu mózg ma swoje ograniczenia i też potrzebuje