Wpis z mikrobloga

to jest to co mnie zastanawia, niedawno tu byla jakas ankieta i miales zadeklarowac czy pracujesz w IT - ogromna ilosc uzytkownikow taka opcje wybrala


@little_muffin: nie żeby coś, ale ludzie tutaj bajtują z absolutnie wszystkim. To znaczy oni uważają, że bajtują, a tak naprawdę brandzlują się do plusów pod swoimi postami z autami, których w rzeczywistości nie mają, domami, których też nie mają i innymi drogimi gadżetami czy pod
nie wiem skąd to przeświadczenie, że środowiska IT czy lekarskie to jakieś ostoje kultury.


@Niuans: To samo w wypadku przeświadczenia, że pieniądze = klasa. Trochę naprawdę bogatych ludzi poznałem, nie na koleżeńskiej stopie ofc i czasem tylko ze słyszenia jakieś historie, ale masa z nich, to są takie buraki, że szok, jakbyś ruskiego chłopa od pługa oderwał i założył mu garnitur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@srgs: to też mnie często zastanawia, bo kilka razy próbowałam się zebrać i uzyskać info w tym temacie i o ile dawno temu wypowiedzi były merytoryczne, to przy ostatniej próbuje już nic sensownego.
@rybazryzem85: dobra a czego się spodziewałeś? Do IT ciągnie coraz więcej osób i pomimo wszystkiego to są te same osoby co my. Mają swoje wady oraz przywary.
A na wykopie można bez przypału skomentować sobie lub podyskutować nawet o kompletnie durnych sprawach.
@little_muffin:
@rybazryzem85:
Ale czemu niby ktoś inteligentny nie może sobie odpalić fejm mma i co w tym złego? XD
Sam mam iq sporo powyżej średniej, lubię ambitną muzykę, kino, tuż przed fejmem czytałem dosyć ciężką książkę filozoficzną i nie rozumiem czemu miałbym nie odpalić fame jak to jest po prostu śmieszne odmóżdżenie (+ akurat chory jestem to niestety wyjścia mi odpadają na jakiś czas).
I nawet jakbym nie czytał itd.
@niecodziennyszczon: oni też nie byli tacy święci. Wódeczka i inne patologie tam też często się pojawiały.
Warto sobie poczytać jak się bawiła nasza Polska „elita” przed II wojną światową: zdrady, wyuzdany seks, gwałty, mnóstwo używek.
Trzeba zrozumieć, że wszyscy jesteśmy ludźmi i takimi samymi. Janusz po zmianie w fabryce piasku wypije po obiedzie tyskie a bogaty Krystian, jakiś biznesmen wypije drogie whisky. Często nawet tylko by napić się czegoś. Po prostu