Wpis z mikrobloga

Mam na instragramie praktycznie wszystkich żużlowców Ekstraligi i 1.ligi.Większość codziennie jest aktywna wrzucając story.Miedziak chyba nie jest zbytnio przez nich lubiany.Po wypadku słowa wsparcia przekazali tylko koledzy z Polonii.Smutne w sumie z czysto ludzkiej strony.A oni serio wrzucają bardzo dużo materiałów codzienne.
#zuzel
  • 13
@kocham-pati-3: Nikt Miedziakowi chyba źle nie życzy, ale kurde gość słynie z niebezpiecznej jazdy a to jest taki sport, że tak samo łatwo sobie coś zrobić jak komuś innemu. W zasadzie w tym wypadku to trochę inny splot zdarzeń i w sytuacji Miedziaka byłby Fricke. Niestety część żużlowców nie słynie ze zbyt dużej inteligencji w takim sensie, że mimo swojego oczywistego zawinienia i tak odwracają kotem ogonem - typu Zagar, Pi.
@SyzyfowySpawacz: no widzisz Ty masz empatię,ja mam empatię,a jestem Tyfusem a on Krzyżakiem z krwi i kości,a żużlowcom zabrakło tego,a przy innych kontuzjach był wysyp słów wsparcia na insta,tylko o to mi chodzi,wiem jak Miedziak jeździł przecież ;)
@kocham-pati-3: @SyzyfowySpawacz:
Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo bydgoszczanie nie lubią torunian i vice versa.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym to chyba nie jest zaskoczenie ze miedzak znów się rozbił, a jeśli rozbijasz się co chwile szanse na kontuzje są duże( na szczęście Adrian w przeciwieństwie do Pedersenów i Pawlickich największe zagrożenie stanowi dla samego siebie).
W ogóle dziwne ze nikt mu, zwłaszcza rodzina
@kocham-pati-3: wspomniani wyżej Fricke i Koldi raczej są postrzegani jako przyzwoite chłopaki, więc nie ma przypadku, ale generalnie środowisko jako całość, to chyba wiedza powszechna, że raczej nie za wiele dobrego sobą reprezentuje - każdy sobie i tyle.
@sindram ja jestem z Torunia i nigdy nie miałem złych relacji z osobami, które mieszkają w Bydgoszczy.Uwazam że mają lepsza mentalność jak Torunianie, tylko patusy i ograniczeni mózgowo się wyzywają