Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heidiyo:

w kalkulatorach wszystkich mi wychodzi, ze powinnam jesc 1200-1300 kcal

Nie wiem co to za kalkulatory - może co najwyżej takie, które pozwalają wpisać ci docelową wagę i czas w jakim chcesz ją osiągnąć, w nich czasem mogą wychodzić takie kwiatki. Zapoznaj się z pojęciami zera kalorycznego i podstawowej przemiany energii. Ogólna idea jest taka, że znajdujesz swoje zero kaloryczne i obcinasz od niego trochę kalorii, tak, żeby być w
  • Odpowiedz
@heidiyo: nie wiem, brzmi jakbyś słabo ogarniała życie jeśli musisz ćpać XD pewnie też musisz żreć a potem się dziwisz jak się stało, że już 50kg nie ważysz jak 2 lata temu
  • Odpowiedz
treningi to #!$%@? dają, 90% sukcesu to dieta i mówię to jako osoba która zeszła ze 114kg na 69


@iwunio: jak #!$%@? dziennie 3k kcal+ masz pracę siedzącą to nawet jak dziennie dodatkowo spalisz trenując 1000kcal to dalej nie schudniesz bo bilans w okolicy normy.
  • Odpowiedz
@iwunio Treningi #!$%@? dają XD przede wszystkim tworzysz deficyt kaloryczny i szybciej gubisz wagę, a poza tym jak dodasz ćwiczenia silowe to twoja sylwetka inaczej chudnie niż jakbyś sama dietę stosował. Zresztą sam zszedłeś z 114 do 69 to pewnie za wiele mięśnia nie masz, jeśli faktycznie tylko dietę stosowałeś.
  • Odpowiedz
@heidiyo: >70 kg 169cm

Bullshit, ja ważę 68 przy wzroście 167cm i mam niektóre mięśnie tak zarysowane że można uczyć anatomii.

Jedyne rozwiązanie tej zagadki to niemal całkowity brak mięśni co w sumie by się zgadzało z tym co pisałaś o anoreksji.

Po trzecie, żaden zdrowy człowiek który nie jest karłem nie m powinien schodzić poniżej 1500kcal. Po prostu nie ma takiej potrzeby.

Zapomnij o bieganiu chyba że chcesz do listy
  • Odpowiedz
@heidiyo: wypopki się przydupiają, bo nie wierzą (przyznaję sam nie wierzyłem). Masz zapewne otyłość typu jabłko i masz sam tłuszcz i zero mięśni. Idź na basen, biegając to wysadzisz kolana. Licz kalorie, wytnij cukry, śpij regularne, wytwórz sobie nawyki - np. szklanka ciepłej wody z cytryną i miodem z rana, brzuch od razu ruszy.
  • Odpowiedz