Wpis z mikrobloga

Blackpill w Wiedźminie, czyli jak ładne charaktery są tak bardzo pożądane.
Nie dziwi mnie fakt jak sylwetka Geralta ewoluowała wraz z wydawaniem kolejnych części gry. Zacznijmy od tego, że z reguły główne postacie w grach czy filmach zawsze są ładne/przystojne. Nikt nie lubi brzydoty, a piękno jest obiektywne, uniwersalne i pożądane zawsze. Nikt nie chciałby żeby jego główny bohater był manletem zakolakiem z cofniętą szczęką.
Przykład ten dobrze obrazuje seria gier Wiedźmin (moja ulubiona swoją droga)

Książkowy Geralt był opisywany jako brzydki, a na pewno nie jako przystojny. W większości raczej budził odrazę niż pociąg przez twarz zniszczoną życiem i tułaczką po świecie. W grach zmienia się to diametralnie. O ile w jedynce jest to jeszcze jako tako zachowane (nie tylko ze względu na ubogi silnik graficzny) to w części drugiej i trzeciej Geralt przechodzi transformację w chada bo tak chce rynek. Wyraźna i szeroka szczęka, wysokie FWHR ratio, mocne hunter eyes, androgenna twarz przepełniona testosteronem i gęsty zarost. Pic rel zdjęcie porównawcze. Mimo tego, że Geralt po lewej nadal wygląda jak rasowy fuckboy to jednak aparycją bliżej mu do pierwowzoru. Ciekaw jestem jak mocno zmieniłby się odbiór serialu i gry, kiedy główny bohater zamiast alfy byłby szkaradnym i wychudzonym chłopem.

#blackpill #przegryw #wiedzmin #p0lka ##!$%@? #redpill
Fekalny_okuratnik - Blackpill w Wiedźminie, czyli jak ładne charaktery są tak bardzo ...

źródło: comment_1661912048Z6wRxZ7mXBnSMLse7EJJP6.jpg

Pobierz
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niezgodny: no właśnie jak mój komentarz wyżej - ja tego nigdy tak nie odbierałem i nigdy to nie było dla mnie tak przedstawiane.

Wręcz Sapek imo implikował że Geralt brzydki wcale nie jest, bo jednak kobiety się nim interesowały. I to nie tylko z samego faktu że był wiedźminem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Fekalny_okuratnik: Tak właśnie było w Red Dead Redemption 2, gdzie głównego bohatera z wioskowego głupka z wersji beta zrobili w ostatecznej wersji chłopem jak z okładek książek dla bab.
Co dało dobry efekt, bo na Reddicie ciągle śluzary spuszczają się nad tym jaki Arthur jest piękny.
Jerry664 - @Fekalny_okuratnik: Tak właśnie było w Red Dead Redemption 2, gdzie główne...

źródło: comment_1661935885kG5ZMkrdmZfbePgoZXdgKn.jpg

Pobierz
@Fekalny_okuratnik: A później tacy jak ty napiszą wysryw w stylu "znowu wsadzają grube brzydkie baby do reklam, serialów, zakazują cheerleaderkom występów przed zespołami czy f1" i nie widzisz w tym ironii (w sensie, że ty lubisz oglądać ładnych ludzi i tak samo lubisz grać ładnymi ludźmi bo, newsflash, w gry komputerowe a na pewno w takiego wiedźmina, 90%+ grających to faceci którzy też chcą sobie pofantazjować jak to jest być takim
@Fekalny_okuratnik: Osobiście tęż uważam że wygląd jego modelu z trójki odbiega od książkowego, ale myślę że temat jest trochę szerszy. Zwróć uwagę że sama gra też miała dość lekki klimat (w porównaniu do jedynki), więc ta twarz ,,przyjaznego dobrego ziomka Geralta" miała się w niego pewnie wpisać.
Zawsze są przystojne XDDDDDD, to ty lepiej pograj w Risena 1 i zobaczysz, że jednak tak nie jest. Nie wiem czemu tak zrobili twórcy, bo wcześniej był sobie Bezi, który miał dość spoko mordę