Wpis z mikrobloga

Kogo dajecie na kapitana w GW6? Dałem 2 razy Salaha over Haalanda i Norweg pokazał mi jak głupi jestem zaliczając 2x hat tricka. Teraz myślę czy nie dać Haalanda, ale dużo jutubowych "ekspertów" mówi że Hochland nie zagra i dają znowu Salaha na kapitana. A jak wykopowi eksperci? Kogo będziecie dawać?
#fpl

Moim kapitanem zostanie

  • Haaland 66.7% (18)
  • Salah 18.5% (5)
  • Kane 11.1% (3)
  • Ktoś inny 3.7% (1)

Oddanych głosów: 27

  • 5
  • Odpowiedz
Pep szybko ściągnął Hochlanda, więc spodziewam się, że zagra znowu jakieś 60 minut. Mimo wszystko daję Salaha, Everton na razie wygląda bardzo słabo (nie, żeby Villa jakoś lepiej ;d), liczę, że śniady książe będzie #!$%@? po 2 meczach bez bramki i w końcu coś ukłuje
  • Odpowiedz
@Mufann: tzn ja się mega zastanawiam nad Salahem, bo on w końcu musi odpalić. Na razie te mecze naprawdę wyglądają słabo w jego wykonaniu, niby coś asystuje, ale tak jak w przypadku gola Carvalho, czy gola z United, to bardziej przypadek niż umiejętności. Z drugiej strony Haaland teraz będzie wybrany przez sporą większość ludzi i jak zblankuje to jest szansa na odrobienie Salahem. Kane nie mam więc tej opcji nawet nie
  • Odpowiedz
@AtomowyWonsz: Haaland nawet jak zagra 20 minut to może zrobić 10 punktów, nie ma się nad czym za bardzo zastanawiać, zwłaszcza, że man city nie ma w tej chwili aż tylu opcji na ławce do rotowania.
  • Odpowiedz
@s3v3n: tak naprawdę na 9 może zagrać każdy: Gundo, Foden, Alvarez, Silva. To jest właśnie zaletą ustawienia Pepa, że mogą zagrać kimkolwiek na 9, nawet Cancelo by się tam sprawdził xD. Ale też mam nadzieję że Haaland zagra, chociaż znając życie jak dam na Haalanda, to on wejdzie na 20 minut, zblankuje, a tymczasem Salah #!$%@? hattricka beznadziejnej obronie Evertonu. Z drugiej strony dam Salaha to Haaland zagra pełne 90 minut
  • Odpowiedz