Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aleksander_II:

Ponieważ wiem, że nie mogę potwierdzić w żadnym wypadku, czy owo zwierzę ją ma, hipoteza o samoświadomości zwierząt jest zatem nieobalalna, ergo niefalsyfikowalna i należy ją odrzucić.


Btw, odrzucasz hipotezę o samoświadomości zwierząt, bo jest niefalsyfikowalna. To na pewno również nie wierzysz w boga, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
widzisz różnicę między ubojem krowy, gdzie mamy natychmiastową śmierć a podpaleniem kota?


@MglawicaKraba: Ale kolega ma rację. Nie wiesz jak wygląda żywot w hodowlach? To zatrudnij się tam na chwilę.
Natychmiastowa śmierć na koniec nie przekreśla lat męczarni, które tę śmierć poprzedzają.
Poznanie realiów hodowli zwierząt na większą skalą jest prawdopodobnie najkrótszą drogą do wegetarianizmu, jak się ma odrobinę empatii.
@Aleksander_II: o mordo ale odleciałeś w tym swoim filozofowaniu, ja rozumiem co masz na myśli ale zrozum, dla nas ty równie dobrze możesz nie mieć świadomości, ludzi jest w #!$%@? są różni jak się nie poczyni pewnych założeń opartych na logicznych wnioskach - reakcja na ból = odczuwanie bólu, to ja nie wiem jak chcesz aby cokolwiek funkcjonowało.

no załóżmy że zjem ci córke bo jestem kanibalem, z twojego #!$%@? mogłem