Wpis z mikrobloga

Jestem zmęczony. Bardzo wymęczony, pracą nocami, krzykami, wymaganiami mojego dziecka. Karmię synka. Żona w szpitalu na chemii od półtora miesiąca. Mam więcej kasy niż potrzebuję. z chęcią bym z kimś popisał jak młodego położę spać ok 20. Także #ama i #rozdajo. Najciekawszy moim zdaniem, losowy oraz najbardziej plusowany komentarz dostaną blika na 200 PLN. Bez ludzi śledzących i udzielających się w patotagach, z takimi gadać nie chcę. Co u Was słychać, co byście chcieli o mnie wiedzieć?
  • 183
@sruba_m3: typowe pytanie z AMA ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jestem programistą, ściślej - klient przychodzi i mówi że chce taką a taką apkę czy funkcjonalność w obecnym systemie. No i ja mu projektuję i robię całe zaplecze. Bez frontendu czy apki mobilnej. Jeśli to ma gadac z maszyną a nie człowiekiem to UI nie trzeba i całość zamykam ja.

CloudDevOps (AWS GCP terraform cdk, różne ci/cd) z
@re_plenish: odpowiedzialem tutaj czym się zajmuję zawodowo.
Normalnie robiłem 7-15 ale żeby nie potracić klientów robię ze trzy godziny w ciągu dnia jak młody ma drzemę i z 3 w nocy jak mam siłę. Klienci wiedzą jaka jest sytuacja i mnie wspierają ale godzinki trzeba robić bo nowy iPhone wyszedł i niedługo autko będzie do odbioru i opłacenia.
@clas: szczerze mówiąc zazwyczaj kontraktownie biorą mnie na konkretny projekt i biorą z tego np 10 euro / h. Ale jak będę władne lody bezpośrednio kręcił to będę wiedział gdzie się odezwać.
@clas: szczerze mówiąc zazwyczaj kontraktownie biorą mnie na konkretny projekt i biorą z tego np 10 euro / h. Ale jak będę władne lody bezpośrednio kręcił to będę wiedział gdzie się odezwać.


@dupinka5000: Koniec dyrdymałów.
Rób kiszonki. Zarabiaj żeby było za co i licz na szczęście które moją różową spotkało.
Ostatnio zwróciłem jej uwagę ze mało kto mówi że wyleczył raka. Wszyscy używają określenia „wygrałem z rakiem”.
To i smutne
@clas: No właśnie powiem Ci że lekarze żony mówią żeby kiszonek nie robić. Że dopiero jak do domu wróci po czterech cyklach. Nie chciałem wchodzić w dyskusję o tym dlatego.
Młody bawi się w wannie dzielnie (półtora roku ma) to sobie siedzę z boku i odpisuję. A porabotam jak zaraz uśnie w aucie :) Dzięki za rozmowę Mirku.
Chemia to wyścig z rakiem kto jako drugi zemrze od toksyn, czy pacjent