Wpis z mikrobloga

Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę.

Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz. Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości? Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.

Jakoś dopiero od niedawna zrozumiałam jak cyniczną grą jest życie.
Takie są moje przemyślania niezbyt urodziwej 31- latki.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@Ana77 Stada? Stada to może legendy, ale dysproporcja demograficzna sprawia, że w puli i tak zostanie i tak wystarczająco dużo "wystarczająco dobrych" facetów by, znalezienie partnera (przy włożeniu w to jakiegoś wysiłku) nie powinno być problemem.
@mit-nick: od czasu tamtego dekoltu mam uraz i już nie zakładam niczego bardziej odsłaniającego klatkę piersiową, a wstawianie zdjęcia biustu do internetu kłóci się z moimi zasadami, więc nie ma takiej opcji
@Ana77 na własne oczy widziałem, że to nie legendy. Paszczurka 3/10 z nadwagą tak dużą, że gdzieś zgubiła szyje wysyłała mi screeny ile i jacy faceci z wyglądu do niej spermili. To jest trageeedia. I nie raz już wstawiano tutaj eksperymenty tinderowe jak skończone ulańce po 40stce maja duze branie na tych apkach, o jakim przecietny facet moglby pomarzyć. To wszystko jest niestety prawda.
@Ana77 Może koleżanki czekają na to, aż facet spadnie im z nieba?

Lata temu to faktycznie były na to spore szanse: w pracy, na spotkaniach ze znajomymi ludzie "szukali" kogoś "do pary", teraz znaczną część tego przejął internet. Dlaczego? Bo łatwiej szukać wiedząc, że osoba po drugiej stronie też szuka.
Jeśli twoje koleżanki same zaczną szukać to nie będą miały problemów. No chyba, że tak po prostu chcą sobie ponarzekać.
@mit-nick: ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Ana77: pozbawiona wdzięku, czy uśmiechu? Serio, zacznij się usmiechać, to dużo zmienia. Ja jak się nie uśmiecham też wyglądam jakbym była wiecznie smutna. Ale jak opanujesz automatyczne uśmiechanie się, zupełnie inaczej wyglądasz
@silesianist: Nie narzekają. Chodza do pracy i zajmują się swoim zyciem. Nie ogłaszam się w necie, to nie dla mnie. Zbyt siłowo.
@moll: i wdzięku i uśmiechu. Jak sie uśmiechne dopiero przerażeni #!$%@?ą.
@Ksut_Melodi: Legendy. Ślinienie się chorych debili to nie powodzenie.


Hahah nie? Ja bym marzył o tym aby się do mnie śliniła jakakolwiek, a co dopiero takie hordy rozgrzanych w jej przypadku samców, a w moim samic. W ogóle by mi nie przeszkadzało to, że ślimaczą mi tylko po to by mnie przelecieć. Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy w jakiej uprzywilejowanej pozycji jesteście.

I założę się, że nie jedna odczłowieczała mnie