Wpis z mikrobloga

Brzydki facet jeśli jest inteligentny/ zabawny/inteligentny/ewentualnie w miare dobrym statusie bez problemu znajdzie fajną dziewczynę.

Brzydka dziewczyna ( o brzydkiej twarzy) może być pracowita, porządna i #!$%@? wie co, nie będę wymieniać, bo nie ma sensu - nikt jej nie chce, bo liczy się twarz. Zresztą jak ma pokazać te cechy jak jest oceniana po okładce i nikt nie jest ciekawy jej osobowości? Jak jeszcze jest cichą introwertyczka to kaplica.

Jakoś dopiero od niedawna zrozumiałam jak cyniczną grą jest życie.
Takie są moje przemyślania niezbyt urodziwej 31- latki.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 143
@wicherq: Takie przemyślenia można mieć też, nie startując do nikogo, OPka przecież napisała, że takiej kobiety nikt nie chce.

Ja bym marzył o tym aby się do mnie śliniła jakakolwiek, a co dopiero takie hordy rozgrzanych w jej przypadku samców, a w moim samic. W ogóle by mi nie przeszkadzało to, że ślimaczą mi tylko po to by mnie przelecieć.


@Ksut_Melodi: Jeśli by Ci coś takiego schlebiało, to albo sam
@Ana77: No to jak nie używasz, to się nie dziw. Jak ty sobie wyobrażasz to, że będąc przeciętna ludzie sami będą do ciebie podchodzili na ulicy? Nie wiem w jakiej pracy pracujesz, ale jak masz większość kobiet, to też dobrze na to nie wpływa. Poza tym pewnie w przeszłości i tak miałaś chłopaka, na wykopie jest masa ludzi w twoim wieku, którzy zawsze byli sami
@choochoomotherfucker każdy człowiek który wciąż skrycie wierzy w bajeczki disneya o tym jedynym i tej jedynej. Ja bym chciał się podobać mnóstwu kobiet bo tylko w ten sposób miałbym możliwość wybrać najlepszą dla siebie i przy okazji ona na własne oczy widziałaby dowód społeczny, że jestem dobrym wyborem. W sytuacji w której tego nie mam, przyleci sobie taka choochoomotherfucker irl i zacznie coś gdakać o moich skrytych kompleksach i argumentować jaki to
@Ana77 ile masz lat? Jak masz 30 i będziesz mi opowiadać bajki o 0 powodzeniu (co wskazuje na niby 0rowy przebieg) to Ci nie uwierzę. Byli faceci, którzy się interesowali ale ich zlewałaś. Musiałabyś siedzieć całe życie w piwnicy jak prawdziey przegryw żeby tak nie było, a dziewczyny tak nie robią bo są bardziej uspołecznione. Wszystkie moje koleżanki znalazły facetów, nawet te najbrzydsze. Nawet one potrafiły gdzieś wyjść i faceta sobie ogarnąć.
@Ana77 dobra ja mam dość. Pewnie chodzi tylko o atencję, standard. A ja głupi spamując tutaj Ci ją daję. Radź sobie, ja mam swoje problemy, swoje życie i swoją wiedzę która niestety działa. Za dużo widziałem żeby wierzyć w bajeczki o tragedii samotności niewinnej kobietki. Tragedia samotności kobietki to już być może (po 30stce) ale wtedy napewno nie niewinnej.
@choochoomotherfucker

Takie przemyślenia można mieć też, nie startując do nikogo, OPka przecież napisała, że takiej kobiety nikt nie chce


Przemyślenia może mieć każdy, nie każde przemyślenia będą jednak zgodnie z rzeczywistością.

Twierdzenie, że wszystkie kobiety celują "wysoko wyżej" to tylko wykopowe bajeczki, @wicherq błędne wyprowadził przedzałożenia, wyjaśniają to kolejne wpisy autorki posta, ale te same posty mówią też wiele o autorce.
Kluczowe jest tu podejście @ana77 która nie robi nic by być