Wpis z mikrobloga

via Android
  • 86
@yhbgrobdoivbvwamsv widzisz tak działa rynek jak ceny są zbyt duże ludzie wolą zjeść w domku. Jak tak na przykład zrezygnowalem z ulubionej pizzeri ceny od początku roku o 15 PLN up. Więc odpuściłem.
  • Odpowiedz
  • 65
@Erravi tak ale tak jak napisał @yhbgrobdoivbvwamsv mogliby podnieść ceny i jeśli ruch by umarł to wtedy zamykają. A tak to mam wrażenie że większość tych miejsc już dawno działała na 0 i teraz widzą dobry moment żeby już się z tym nie męczyć a zawsze można napisać dobra wymówkę "dzięki naszym rządzącym"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Erravi tak ale tak jak napisał @yhbgrobdoivbvwamsv mogliby podnieść ceny i jeśli ruch by umarł to wtedy zamykają. A tak to mam wrażenie że większość tych miejsc już dawno działała na 0 i teraz widzą dobry moment żeby już się z tym nie męczyć a zawsze można napisać dobra wymówkę "dzięki naszym rządzącym"

@czuczer: O to to dokladnie
  • Odpowiedz
@Erravi no mówisz że łezka się kreci i często jadłeś. To chyba wiesz skoro pizza Ci o 15zl podrozala. No i we wpisie jawnie zwalają na ceny produktów i gazu a nie że ludzi nie ma ze względu na podwyżki. Dla mnie to wykorzystanie momentu aby się wymixowax używając najoczywistrzej obecnie wymówki bo na takiej można obecnie dostać jeszcze oklaski na pożegnanie.
  • Odpowiedz
Gastronomia ma teraz ciężko. Ja tez zrezygnowałem z ulubionego kebaba jak cena skoczyła do 26zl. Czasami patrzę przechodząc obok na ruch i nie ma tam ludzi. Kiedyś zawsze ktoś był, wieczorami nawet kolejka. Znajomy ma knajpę i mówi ze teraz gorzej niż w wakacje
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Tobie to mamusia gotuje i opłaca Twój barłog? Przecież ceny wielu produktów #!$%@?ło grubo przed wojną. Mój ulubiony, lokalny kebab zamknął się z końcem roku po wcześniejszej serii podwyżek.
Jak nie jesteś taki głupi na jakiego się kreujesz to odpowiedz na pytania:
Kiedy ostatnio kilogram fileta z piersi kosztował 15zł? Kiedy ostatnio litr oleju rzepakowego kosztował 5zł? Kiedy ostatnio widziałeś kostkę masła za 3,33zł? Kiedy ostatnio benzyna kosztowała 5zł (nie
  • Odpowiedz