Wpis z mikrobloga

A czy Ty usunąłeś już konto w Bolcie i odinstalowałeś aplikację? Tak powinien zrobić każdy, kto jest przeciwny dyskryminacji mężczyzn i każdy kto jest zwolennikiem praw mężczyzn.

#dyskryminacjamezczyzn #bolt #bekazlewactwa #taxi #transport #pieklomezczyzn
sildenafil - A czy Ty usunąłeś już konto w Bolcie i odinstalowałeś aplikację? Tak pow...

źródło: comment_1666082190rtorqoLoVHJerGYOqW0LrC.jpg

Pobierz

Usunąłeś już konto w Bolcie?

  • Tak 9.9% (186)
  • Jeszcze nie, ale zamierzam 4.0% (75)
  • Nie i nie zamierzam 48.1% (904)
  • Nigdy nie miałem tam konta 38.0% (713)

Oddanych głosów: 1878

  • 183
jako pasażer zamawiający przejazd mogę zostać odrzucony przez kierowczynię z uwagi na moją płeć, a jako kierowca jestem uznawany za zagrożenie dla kobiet z uwagi na swoą płeć.


@sildenafil: A widzisz tam do wyboru jeszcze 6 innych opcji, które nie mają zaznaczone tego tylko dla kobiet? Czy klapki na oczach i nie zauważyłeś? Według ciebie każda usługę muszę świadczyć obu płciom po równo, albo je dyskryminuje? xD

: a widziałeś kiedyś
@aegispolis: jako pasażer zamawiający przejazd mogę zostać odrzucony przez kierowczynię z uwagi na moją płeć, a jako kierowca jestem uznawany za zagrożenie dla kobiet z uwagi na swoą płeć.

Rozumiem, że stefy wolne od LGBT są wg Ciebie ok? Wszak osoby LGBT mogą przecież skorzystać z innej strefy?


@sildenafil: Tak się chwilę nad tym zastanowiłem bo na pierwszy rzut oka faktycznie coś tutaj jest nie tak, ale jak dłużej o
@aegispolis:

każda usługę muszę świadczyć obu płciom po równo, albo je dyskryminuje

Dokładnie tak. Jeżeli nie świadczysz równych usług obu płciom to powinieneś zastosować sprawiedliwy ekwiwalent. Inaczej nie stosujesz ani zasady równości, ani zasady sprawiedliwości.

ty też nie jesteś za róœnością płci, tylko za płakaniem

Jestem za bezwzględną równością, bez wyjątków. Prawaki są przeciwko, a lewaki są za tylko wtedy gdy im wygodnie. Ja jestem za równością zawsze i wszędzie. W
@Kryspin013: a widziałeś kiedyś prawaka, który jest zwolennikiem bezwzględnej i bezkompromisowej równości płci?


@sildenafil: a kto jest zwolennikiem "bezkompromisowej równości płci"? - Pytam poważnie.

No i widziałem prawaków co płakali za piekłomezczyzn podczas gdy ich idole w pierwszej kolejności wysłali, by ich na front.
ani zasady sprawiedliwości.


@sildenafil: ciekawe kiedy ci się uda odkryć, że nie ma żadnej precyzyjnej definicji sprawiedliwości i filozofowie się z tym zmagają od wieków.

Jeżeli nie świadczysz równych usług obu płciom to powinieneś zastosować sprawiedliwy ekwiwalent


@sildenafil: bo? I gdzie tu nie masz równej usługi? Ceny masz te same, auto w tym samym standardzie. Różnica jest tylko w kierowcy i jest to reakcja przedsiębiorcy na oskarżenia o gwałty w
@Kryspin013:

oni nie odmawiają ci usługi.

Ograniczają mi usługę (wg Twojej analogii - to tak jakby lekarka wyprosiła mnie z gabinetu bo uznałaby, że nie chce leczyć mężczyzn i kazała czekać na lekarza) oraz uznają mnie za potencjalnego przestępcę seksualnego, co mnie obraża. Jednocześnie kobiety mają prawo do skorzystania z pełni usług, mogąc wybrać dowolną opcję przejazdu.
Dokładnie tak. Jeżeli nie świadczysz równych usług obu płciom to powinieneś zastosować sprawiedliwy ekwiwalent. Inaczej nie stosujesz ani zasady równości, ani zasady sprawiedliwości.


@sildenafil: Ale co ty gadasz za głupoty xD

Ilu znasz damskich barberów i dlaczego nie prowadzisz walki, aby przyjmowali po równo kobiet? To nie ma nic wspólnego z równością, o czym mówisz, chyba że uznajesz, że kobiety i mężczyźni niczym się nie różnią od siebie. Bo coś mi
@aegispolis: nie ma damkich barberów bo są damscy fryzjerzy. Zasada sprawiedliwego ekwiwalentu w dostępie do usługi jest zachowana. Tak jak osobna toaleta dla kobiet i osobna toaleta dla mężczyzn jest sprawiedliwym substytutem równości (wspólna toaleta dla wszystkich) tak osobna toaleta dla kobiet i druga wspólna dla obu płci byłaby dyskryminacją i niesprawiedliwym traktowaniem.
Ograniczają mi usługę (wg Twojej analogii - to tak jakby lekarka wyprosiła mnie z gabinetu bo uznałaby, że nie chce leczyć mężczyzn i kazała czekać na lekarza) oraz uznają mnie za potencjalnego przestępcę seksualnego, co mnie obraża. Jednocześnie kobiety mają prawo do skorzystania z pełni usług, mogąc wybrać dowolną opcję przejazdu.


@sildenafil: ej ziomek. Napisałem znacznie więcej niż ten urywek zdania. Fajnie, że się odniosłeś.

co mnie obraża.


@sildenafil: To