Wpis z mikrobloga

A czy Ty usunąłeś już konto w Bolcie i odinstalowałeś aplikację? Tak powinien zrobić każdy, kto jest przeciwny dyskryminacji mężczyzn i każdy kto jest zwolennikiem praw mężczyzn.

#dyskryminacjamezczyzn #bolt #bekazlewactwa #taxi #transport #pieklomezczyzn
źródło: comment_1666082190rtorqoLoVHJerGYOqW0LrC.jpg

Usunąłeś już konto w Bolcie?

  • Tak 9.9% (185)
  • Jeszcze nie, ale zamierzam 3.9% (74)
  • Nie i nie zamierzam 48.1% (902)
  • Nigdy nie miałem tam konta 38.0% (713)

Oddanych głosów: 1874

  • 183
Bo z taksówki mogę skorzystać w takim samym standardzie. Przedsiębiorca mi nie ogranicza dostępu do taksówki.


@Kryspin013: Celem akcji Kobiety dla Kobiet, jak twierdzi sama firma, jest zachęcenie kobiet do podejmowania pracy jako kierowczyni. Czy jeżeli dojdzie do sytuacji, że np. 30% kierowców to będą kobiety to nie będziesz też narzekał? Co trzeci przejazd odrzucony z powodu płci nie będzie Ci przeszkadzał? A co, jeżeli zostanie osiągnięty kiedyś pełen parytet 50/50?
Czy jeżeli dojdzie do sytuacji, że np. 30% kierowców to będą kobiety to nie będziesz też narzekał? Co trzeci przejazd odrzucony z powodu płci nie będzie Ci przeszkadzał? A co, jeżeli zostanie osiągnięty kiedyś pełen parytet 50/50? Uważasz, że wtedy co drugi anulowany przejazd z powodu Twojej płci nie będzie ograniczał ci dostępu do korzystania z usługi?


@sildenafil: będę narzekał
@grubson234567: a od kiedy konserwy są przeciwko dyskryminacji mężczyzn?


@sildenafil: odkąd stało się to modne w środowisku k0nfiarzy i przegrywów. Mam ci konkretne wpisy wkleić jak k0nfiarze płaczą o dyskryminację mężczyczn a jednocześnie mają w dupie, że ich idole podpisali ustawę by wysłać ich jako mięso armatnie na front? xD

Btw fajnie, że znowu wyciąłeś jakieś 80% mojego komentarza.
@Kryspin013: przecież napisałem, że konserwatyzm jest głównym powodem dyskryminacji mężczyzn. Feminizm jest o tyle irytujący, że jest obłudny: z jednej strony mówi o równości płci, z drugiej wspiera i tworzy dyskryminujące jedną z płci sytuacje.
@sildenafil: nie wiem czy wiesz, ale w większości przypadków to mężczyźni gwalcą kobiety. Co więc w tym dziwnego że wprowadzili taka usługa żeby klientki czuły się bezpieczniej?
Feminizm jest o tyle irytujący, że jest obłudny: z jednej strony mówi o równości płci, z drugiej wspiera i tworzy dyskryminujące jedną z płci sytuacje.


@sildenafil: Już ci pisałem wyżej, że to ty tworzysz chochioła. Po za tym feminizm to nawet nie jest jeden byt. Tak jak te całe lewactwo z którym walczy wykopowa prawica xD
@wh0ami: dziwnego? Mnie to nie dziwi. Po prostu wskazuję, że dlaczego stosowanie retoryki "każdy mężczyzna to gwałciciel" jest szkodliwe dla walki o prawa mężczyzn. Ale jak widać jest to zbyt trudne do zrozumienia, nawet dla samych mężczyzn.
@Kryspin013: żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Strefy wolne od mężczyzn to jeden z głównych postulatów feminizmu: taksówki tylko dla kobiet, wagony tylko dla kobiet, sauny z zakazem wstępu dla mężczyzn, siłownie z zakazem wstępu dla mężczyzn... Tego nie postulują prawaki akurat. To feminizm jest odpowiedzialny za tezę "każdy mężczyzna to gwałciciel".
@wh0ami:

nikt nie sugeruje ze każdy mężczyzna, sam sobie to dopowiadasz

Każdy mężczyzna dostał zakaz korzystania z usługi Kobiety dla Kobiet. Każdy mężczyzna zamawiający przejazd może zostać anulowany przez kierowczynię. Każdy kierowca Bolta został uznany za potencjalne zagrożenie.
@rybsonk: nie codzienność, ale gwałty w taksówkach to też nie codzienność. Nie śledzę do końca tych spraw, które zostały przedstawione przez media, ale gdyby się im przyjrzeć to ile skończyło się skazaniem kierowcy?
@Kryspin013: żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Strefy wolne od mężczyzn to jeden z głównych postulatów feminizmu: taksówki tylko dla kobiet, wagony tylko dla kobiet, sauny z zakazem wstępu dla mężczyzn, siłownie z zakazem wstępu dla mężczyzn... Tego nie postulują prawaki akurat. To feminizm jest odpowiedzialny za tezę "każdy mężczyzna to gwałciciel".


@sildenafil: z pewnością to ja żyję w alternatywnej rzeczywistości i możesz mi to potwierdzić wypowiedziami konkretnych feministek znanych publicznie w
PS znowu sobie wygodnie ominąłeś mój komentarz, że feministki to nie jest jeden byt.


@Kryspin013: No pisowcy to też nie jest jeden byt, jedni lubią ziobrę, drudzy nie, jedni są przeciwko tępej propagandzie TVP, inni ją łykają, ale nie ma to większego znaczenia przy tym na kogo głosowali w wyborach.
@sildenafil: Po pierwsze daj całą wypowiedź.

Po drugie, żyjemy w Polsce a nie na zachodzie. Realnie u nas jest problem, że kobiety boją się zgłaszać gwałty. Nie chce mi się teraz szukać reportażu na ten temat, ale sprawy gwałtów ogólnie w Polsce źle prowadzone. Zresztą nie tylko gwałtów. Fałszywe oskarżenia o gwałt też są realnym problemem, ale nvm bo nie o tym tu dyskutujemy.

Po trzecie weź nie #!$%@? i odpowiadaj
@Kryspin013: dlaczego mnie nie dziwi, że nawet próbujesz uzasadniać zniesienie domniemania niewinności w sprawach o gwałt? XD I Ty twierdzisz, że nie jesteś feministą... Do czasu, aż sam nie zostaniesz fałszywie oskarżony i będziesz musiał udowodnić, że nie jesteś wielbłądem. To podobno dobrze leczy mężczyzn z feminizmu.

A wracając: chcesz wypowiedzi celebrytek mówiących o saunach tylko dla kobiet? XD
Nie ma takiej potrzeby. Te sytuacje, które opisałem wynikają z zasady "każdy
@Kryspin013: dlaczego mnie nie dziwi, że nawet próbujesz uzasadniać zniesienie domniemania niewinności w sprawach o gwałt? X


@sildenafil: Nie próbuję. Po prostu #!$%@? mnie to obchodzi i to nie była odpowiedź na moje pytanie ani nawet nie zachaczało o twoją tezę wyżej. Po prostu nie chcę wchozić z tobą w kolejny offtop. Udowodnij to co wyżej napisałeś bo twierdzisz, że to ja żyję w alternatywnej rzeczywistości a jakoś masz problem
@marsmarchmars: na pewno ja nie potrafię? Kobieta, która jedzie boltem postanawia wybrać usługę z wyłączeniem mężczyzn, bo czuje, że niezależnie od tego na kogo trafi, może być on gwałcicielem. A więc każdy z kierowców płci męskiej jest uznawany przez nią w tym momencie za potencjalne zagrożenie gwałtem. Firma autoryzuje tego typu myślenie i tworzy ofertę ze strefą wolną od mężczyzn.

Nie twierdzę, że jest ona niepotrzebna - tylko przedstawiam jak wyglądał
Do pewnych wniosków trzeba dojść samemu np. odpowiadając sobie na pytanie jaki jest powód tworzenia stref wolnych od mężczyzn


@sildenafil: "wyłącz tv, włącz myślenie" xD

tworzenia stref wolnych od mężczyzn (wszystkich mężczyzn).


@sildenafil: czego do tej pory nie udowodniłeś
@sildenafil widać pięknie po odpowiedziach w tym wątku jak przegrana to jest sprawa i to przegrana przez samych mężczyzn. Dokładnie ci sami ludzie po wprowadzeniu przejazdów biali dla białych (bo statystki pokazują, że pewna inna rasa przoduje w przestestępczości) zesrali by się na tęczowo że to rasizm i dyskryminacja bo przecież nie każdy przedstawiciel rasy x to przestępca. A taka usługa taki obraz tworzy. W sytuacji dyskryminacji i stygmatyzacji mężczyzn jako gwałcicieli