Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy powiedzcie mi czy w remake Resident evil 2 i 3 są elementy na podobe 7 i 8. Chodzi mi o zagadki, jakieś kulki co się otwiera zamek i Item wyciąga albo klucze zbiera i łączy. Takie tam zagadki a nie ciągle napieprzanie w zombie. Bo nie każda część RE jest taka chyba co? A i może macie do polecenia coś podobnego do 7/8? #residentevil #gry
  • 13
Bo nie każda część RE jest taka chyba co?


@schreder: każda i większość ma podobne zagadki, w sensie albo jest to znalezienie kombinacji, albo coś zręcznościowego
@Aeterna: Też lubię RE6 chociaż to że jest taka długa to imo niekoniecznie plus, bo jest aż za długa, a przez to że wypchana akcją to w pewnym momencie zaczyna nużyć, zwłaszcza że niektóre segmenty trzeba powtarzać bo kampanie się na siebie nachodzą. Chociaż wciąż lubię te część bardziej od RE5. Zresztą RE4 też jest moim zdaniem trochę za długie. Cały chapter na wyspie odstaje jakością od reszty gry i wydłuża
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ladykagami: długość 8 perfekt. Oczywiście nie wiem jak inne części poza 7 i 8 ale 8 idealnie długie. W 7 ta sekcja na statku to padaka. Wyciąć to i by było git
@schreder: RE8 to bodajże najdłuższa część zaraz po RE4 i RE6. Remake RE2 będzie mniej więcej tak długi jak RE7 chyba, a RE3 niestety dość krótkie, chociaż to głównie przez większą liniowość i mniejszą liczbę zagadek czy backtrackingu, bo jak wiesz co robić to przy kolejnych podejściach oba remaki są podobnej długości tak naprawdę. Ogólnie Residenty z reguły nie są długimi grami, zwłaszcza jak właśnie wiesz co robić, gdzie iść itp.