Wpis z mikrobloga

@oppserwatorr: @Dr_Plagi:

Niskie dawki pobudzają i dają lekkie wyostrzenie zmysłów, trochę jak koks ale inaczej. Bez tego parcia na dorzutki i bez koksowej euforii(jest za to inna euforia).

Duże dają k hole czyli odcięcie od ciała. Trochę jak duże dawki psychodelików ale mniej w tym kolorów za to więcej „namacalnej” przestrzeni, dodatkowo odczucie obracania się, kręcenia wirowania i podróży w jakiejś materii. Główna robotę robi muzyka, której słuchamy. A No
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oppserwatorr: 30-50 mg można się bawić i działać. Cuda zaczynają się powyżej 100 mg i fajnie jakiś teledysk z muzyką wtedy odpalić. K-hole to tak ponad 150 mg+ i uczucie jest wtedy takie jakbyś wpadł do innego wymiaru gdzie wszystko umiera i rodzi się na nowo i tak w kółko. Czasem można też osiągnąć podróże do całkiem innych wymiarów, ale to trzeba mieć szczęście i eksperymentować.

Ketamina wygląda jak drobna sól
@oppserwatorr: małe to 10-30

Duże to masz przelicznik na psychonaut wiki. K hole to tak z 120+ zależnie od tolerancji i wagi użytkownika.

Reszte @coco-cola wyjaśnił ładnie.

Dodam tylko, ze jak chcesz uderzać w k hole to najlepiej nie brać tego samego dnia małych dawek bo tolerancja mocno skacze.

Oraz żeby poznać substancje to testuj najpierw te małe dawki. Poza tym substancja pięknie miksuje się z praktycznie wszystkim
@Jakis_Leszek: dzięki za info - jeszcze pytanko jak "nie przecholowa" jeśli sypie się na imprezie biorąc pod uwagę średnią kreskę (telefon w poprzek) to już na k-hole czy właśnie do zabawy? Bo dawki wiadomo mg itp - ale w klubie raczej z wagą nie latasz tylko walisz szczury jak leci
@oppserwatorr: z doświadczenia wiem, że ketamine najlepiej nakladać na psychodelik: lsd / 2cb / grzyby / mdma.

najlepiej było po mdma + 2 cb + ketamina, tylko ostrożnie w domu, w okolicy łózeczka bo inny wymiar będzie ;)

100 mg sniff mysle, ze jest ok - ale jak sie boisz to sprobuj najpierw 50 i odczekaj 15 min, jak bedzie slabo lub nic to zawsze mozna dorzucic
Bać to się zapewne nie boję, tylko głupio #!$%@?ć za dużo, natomiast równie głupio #!$%@?ć za mało :) Zawsze, gdy poznawałem nowe specyfiki, i było podane, że tyle i tyle to dla początkujących, tyle dla średniaków, a tyle dla zawodowców, to zaczynałem od razu z drugiego poziomu i zawsze było ok, stąd pytam.