Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: osobiście uważam że ogolone klaty są o wiele bardziej estetyczne, ale ja ani kobieta, ani gej, więc nie wiem czy moja opinia ma jakiekolwiek znaczenie. Z innej beczki to nie masz w ogóle zarysu mięśnia persiowego, co wygląda trochę słabo. rób jakieś szerokie pompki.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Spotykałem się kiedyś z laską, która nie lubiła owłosienia. Mnie to zwisa i ogoliłem klatę i brzuch i jezus maria, jak jak później tego żałowałem. Pozdro przy odrastaniu, jak te małe #!$%@? będą Ci w koszulkę wchodziły. Tarcie nonstop.

#!$%@?ąc od zasadności, to chodź sobie tak, jak Ci wygodnie i się dobrze czujesz. I tyle.
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: niekotrzy to by sie dali pociac zeby miec takie wlosy jak ty xD jakbys nie byl w poslce ale np. W Hiszpanii albo WLOSZECH (hehe stad ta nazwa) nylbys uznany za kompletnie ok. Rob jak ci wygodnie i sie nie przejmuj, jak bwdziesz mial laske to ci powie jak woli. Jedne wola włochy, drugie mniej a jeszcze inna powie ci zebys sie wydepilowal []
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: moim kompleksem były włosy na plecach jakoś mi się to obleśne wydawało ale aktualnie jestem w trakcie usuwania ich laserem a na brzuchu to mi tam nie przeszkadzają przynajmniej trochę bebzola maskują ;) a co do twojego problemu to albo laser ale to swoje kosztuje albo kremy do depilacji co jakiś czas i będzie git
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Nie wiem jaki masz cel i najlepiej zrób jak Tobie odpowiada. Jeśli chodzi o kobiety to bym zostawił, swój ścinam na 9-12 mm maszynka i tyle. Nie spotkałem się z opinia negatywna albo obojętne albo się podobały włosy.

Co do kompleksu to ja bym polecał pójść na silownie. Z widocznymi mięśniami piersiowymi całkiem inaczej będziesz wyglądał
  • Odpowiedz
@maein dzięki, poczytam o tym.

@NakAru też mam na plecach, ale robię jakieś wygibasy i udaje mi się je ogolić maszynką jednorazową. A z ciekawości jak cenowo to u Ciebie wychodzi?

@pawel_187 zacząłem ostatnio chodzić i jest o wiele lepiej (poważnie, nikomu nie mówiłem, a wiele osób zauważyło, że jakoś w barkach jestem większy), ale teraz mam przerwę, bo coś sobie z ręką zrobiłem (nie na siłowni xd)
  • Odpowiedz