Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: włosy są wyznacznikiem ilości testosteronu w organizmie, im większy zarost tym go więcej. Mój eks uważał swoje włosy na klatce za jego dumę, może nie był to dywan ale jak luźno z nim rozmawiając zasugerowałem żeby znikły to się obraził xD ale byliśmy wtedy bardzo młodzi więc mógł być z nich dumny ¯\_(ツ)_/¯

Nie przejmuj się rób jak czujesz, jeżeli lepiej będziesz czuć się z ogolona klatą to to zrób.
  • Odpowiedz
@pcmasterrace:

nie lubiła owłosienia. Mnie to zwisa i ogoliłem klatę i brzuch


Wcześniej spotkałeś taką co nie lubi facetów z jajami.
Ale z tym, to akurat nie miałeś problemu ... .
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: Ja uwielbiam męskie owłosienie, jedynie miejsce intymne powinno być ogolone. Najbardziej lubię na rękach, ale nogi i klatę też lubię owłosione. Reszta ciała też ok. Kobiety też mają włosy w różnych miejscach, nie jest to chyba dla nikogo żaden szokujący ani przykry widok.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: usuwanie laserem ma za zadanie pozbyc sie ich calkowicie ale czy tak bedzie nie wiem ;) mam 10 zabiego rozlozonych na rok co kilka tygodni i laser z zabiegu na zabieg dziala mocniej z tego co zauwazylem tak wiec mam nadzieje ze po tym roku wlosow juz nie bedzie i nie beda odrastac
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU Moim zdaniem kompleksy powinno się leczyć u źródła. To, że ty sobie ogolisz klatę na dłuższą metę ci nie pomoże, bo zaraz znajdziesz sobie inny kompleks, a potem kolejny i jeszcze następny. Koniec końców wyjdzie na to, że będziesz się z tym męczyć do końca życia, ciągle próbując rozwiązywać problemy, które tak naprawdę sam tworzysz w swojej głowie. Prędzej bym ci polecał jakąś terapię, albo cokolwiek co pomoże ci bardziej zaakceptować
  • Odpowiedz