Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Otóż ja, gnój lat 19 kupiłem ostatnio e46 w coupe, okazało się że stan nie jest jakiś super. Kupiłem ją za 11 tysięcy, i nie wiem co robić, bmka w biedzie, klima manualna, małe radio, brak multifunkcji, ale przynajmniej R6 2.2. Okazało się że prócz zgnitego progu w jednym miejscu i schodzącym Klarze na zderzakach, rdza ujawnia się na błotnikach, dołach drzwi, tylnich nadkolach oraz na dachu. Dlatego wychodzę do was z pytaniem warto w to inwestować czy raczej za rok sprzedać i dołożyć 20k.

#bmwe46 #e46 #bmw
  • 107
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanElegant: panie nie przejmuj się. Kto tak nigdy auta nie kupił się nie nauczy. Rób minimum rzeczy i traktuj jak gruza. Wydałeś trochę kasy no trudno. Nauczysz się na tych autach sporo pod względem mechaniki oraz diagnostyki. Baw się nim i ciesz bo nie będzie szkoda jak zrobisz kuku a za parę lat będziesz wiedział jak znaleźć taki ładny egzemplarz :)
@PanElegant: jeśli nie kupiłeś przynajmniej 325i albo 328i to się nie przywiązuj to gównianego dupowozu. A jedyne naprawdę warte trzymania e46 to 330i. Sam sprzedałem e34 520i w cholerę bo wyszła rdza na podwoziu (reszta auta zdrowa) bo się nie opłacało tego robić.
@wersalski_kasztan: inwestycja jest procenem, w ktorym dąży sie do uzyskania korzysci, ale niekoniecznie majątkowych ¯\_(ツ)_/¯
Chlopak spełnił marzenia, wiec zyskał dobre samopoczucie psychiczne. No i dopóki nie sprzeda to "nie stracil" na niej. Ze mnie też sie tak smiali z rodziny, ze 3.0d, ze stary gruz, a po 2 latach +7k zl xD

@PanElegant: jak Ci bardzo nie zalezy to wystaw za te sama kwote co kupiles i jeździj w
@PanElegant generalnie wlozysz #!$%@? a i tak bedzie cos do zrobienia, a jak to jest biedapakiet to mowie Ci ze sie nie opłaca. Sam to przechodzilem ale miałem chociaż 2.8. Czesci niestety swoje kosztują wiec mozesz napisac na priv ale raczej bedziesz musial wlozyc z 10-20 zeby to bylo jakkolwiek poprawne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzalonyAndrzej: ah ok.

Raczej wątpię, zresztą co tam jest do wymiany? Może jakieś gumy na poliuretan i kupić gwint MTS Gold (król tanich gwintów). Tam zawieszenie to raczej prosta konstrukcja to nie ma na co wydawać ;)