Wpis z mikrobloga

czy tych idiotów z #youtube całkiem powaliło? powiedzmy że odkryłem nowy kanał i chce obejrzeć całą jego zawartość od początku - i co mam teraz kurva zrobić? przewijać za każdym razem tych kilkaset filmów, co zajmuje jeszcze więcej czasu z czterema zamiast sześcioma miniaturkami? komu przeszkadzał przycisk sortujący filmiki od najstarszego?

konsekwencje robienia wszystkiego pod smartfony i zoomerów z adhd są katastrofą dla ludzkości, a osoby za to odpowiedzialne powinny zostać rozerwane końmi
  • 113
  • Odpowiedz
Tak to wygląda na 4k z zoomem na 100% xDDDDDDD I nie dopasuje się, będzie jedna kolumna na 4, choć zmieściłyby się takie 3 xDD Brawo jutub, coraz lepiej.


@DonRzoncy: Jak robię ze 100% na 90% to ustawia mi 3 filmy na wiersz na sztywno jakimś cudem.
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: Dokładnie. Pamiętam tamte lata. Nawet fajnych ludzi można było poznać (08-2011).
Przez krótki czas były nawet grupy dyskusyjne.
Komentarze kanałów też wyłączyli... Mogłeś sobie poczytać komentarze sprzed nastu lat. Jaki miałeś mindset, poprzypominać sobie ludzi z którymi się znałeś. W końcu byłeś nastolatkiem a teraz jesteś dorosłym facetem, któremu zaraz stuknie 30.
Platforma wideo i portal społecznościowy w jednym. Teraz to taka bez wyrazu, maszynka do zarabiania pieniędzy.
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: mnie rozwala jak film ma kategorię "kids". A dokladniej ze przez to nie da się go dodac do żadnej playlisty - w szczególności na "watch later". Ale czy na pewno się nie da? Otóż jak się kliknie w taki film i tylko rozpocznie odtwarzanie, to wtedy juz mozna go dodac na playliste - z poziomu historii oglądania :)
  • Odpowiedz
@crs88ver2: Nie no to też sobie mogę powiększyć obrazki Ctrl+kółko myszki. Ale strona nie współpracuje i tyle. Oferować filmiki w jakości 4k podczas, gdy strona do ich przeglądania na takim wyświetlaczu wygląda jak wyżej- to po prostu jak mela na ryj użytkownika.
  • Odpowiedz