Wpis z mikrobloga

czy tych idiotów z #youtube całkiem powaliło? powiedzmy że odkryłem nowy kanał i chce obejrzeć całą jego zawartość od początku - i co mam teraz kurva zrobić? przewijać za każdym razem tych kilkaset filmów, co zajmuje jeszcze więcej czasu z czterema zamiast sześcioma miniaturkami? komu przeszkadzał przycisk sortujący filmiki od najstarszego?

konsekwencje robienia wszystkiego pod smartfony i zoomerów z adhd są katastrofą dla ludzkości, a osoby za to odpowiedzialne powinny zostać rozerwane końmi
  • 113
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: A weź (°° aż szkoda strzępić języka.

YouTube już od paru lat idzie w bardzo złą stronę. Brak kategorii, rekomendacje z dupy, wyszukiwarka... Na szczęście mają API i można się do nich wpiąć. Ze znajomym zaczęliśmy projekt na studiach, gdzie właśnie filtrujemy te wszystkie "modern" syfy, quality watchtime i dajemy opcję oglądnięcia wszystkiego.

Internet już wystarczająco kradnie czas, a fakt
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: tak się kończy zatrudnianie według diversity.

Widzę że w YouTube Vanced dalej można sortować od najstarszego.
No właśnie miałem to samo napisać. Korzystam tylko z YTV i dalej można sortować od najstarszego.
Edit: aby być pewnym, chciałem sprawdzić czy faktycznie wyłączyli to sortowanie na zwykłym YT. Kryste, ile tu jest reklam
  • Odpowiedz
@DziobakP: Przy wyszukiwaniu na YT można częściowo odsiać niechciane treści wykluczeniem z minusem przed słowem, które ma pomijać w wynikach. Tak samo ja przy szukaniu w google. Na YT niektórych słów nie da się pominąć szczególnie jeśli jest to coś sponsorowanego, popularnego, to i tak dodaje do wyników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: Mirku, aż sobie zeskrinowałem twój komentarz. Do każdego sociala możnaby jeszcze dużo dopisać, ale mega zgrabnie to ująłeś.
  • Odpowiedz
@osiemosiemczteryjeden: w punkt... no może końmi bym nie rozrywał, raczej tylko dyscyplinarkę podpisał. Jednakże jest jeszcze druga sprawa z wynikami wyszukiwania, sugestiami i ogólnie tą ich "sztuczną inteligencją", która jest w stanie zaproponować do oglądania tylko klikalne, zielonodolarowe treści. TIP: odkąd dislikuję takie na siłę pakowane mi przed oczy filmy, zauważalnie problem się zmniejszył. Także, szczerze polcecam - otworzyć, dislike, zamknąć. Niech sobie AI z tym radzi.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: Zawsze śmieszy mnie takie podejście. Tak firmy ani korporacje nie popełniają błędów, są bogami i pozjadali wszystkie rozumy. A w prawdziwym życiu pewnie słyszałeś, że META #!$%@?ła miliardy dolców w zrobienie VR facebooka i ma 10 użytkowników. I takich przykładów jest multum gdzie jakaś firma uwaliła gruby hajs. Dziwi mnie tylko potem, że takich gości jak ty jest bardzo wielu bo prawie pod każdym postem o jakiejś zmianie na gorsze
  • Odpowiedz