Wpis z mikrobloga

ehh... 13 lat zleciało jak jeden dzień ¯\_(ツ)_/¯
trafiłam tu z joemonstera, pamiętam że wykop urzekł mnie tym, że był bardziej ambitny od innych społecznościówek i zawsze dostarczał bardziej jakościowego kontentu. Czasy się zmieniły ale wciąż jest tu ciekawiej niż np na FB i to co można tu znaleźć jest unikalne w skali internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bywałam na niejednym zlocie czy #wykopparty, wygrałam nawet kilka #rozdajo xD Nie raz miałam ochotę usunąć konto, ale kończyło się na kilkudniowej przerwie, tak mnie ten tasiemiec wciągnął. Znam tu w cholerę wątków, userów, afer itp, choć sama udzielam się raczej tylko w temacie wykopoczta.

Aby jakoś uczcić ten dzień wspólnie z Wami, organizuję #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania będzie mała paczka-niespodzianka, bo pewnie niektórzy już nie mogą się doczekać #wykopoczta (ja też xD)
Zwycięzcę wybiorę z plusujących przez #mirkolos, a jak będzie dużo chętnych to wybiorę dwóch plusujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysyłka do paczkomatu
Pobierz Shivaa - ehh... 13 lat zleciało jak jeden dzień ¯\\(ツ)\/¯
trafiłam tu z joemonstera,...
źródło: comment_1667383703ivWCQzwhal8pQR1qFH0DFX.jpg
  • 165
@Shivaa: Nadal to siedzisz? Przecież od dawna wykop w niczym nie przypomina dawnego wykopu sprzed lat. Obecnie mamy tutaj siedlisko patologii i politycznego spamu, o moderacji nawet nie wspominam. Na szczęście są alternatywy.
@Shivaa: no i sto lat. ja już nie zwracam uwagi na te lata bo mnie to dobija że nadal nie umiem usunąć stąd konta, ale założyłam tu konto będąc szczylem, więc na swoje usprawiedliwienie mam jeszcze przez moment to, że jeszcze nie mam 30 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

pamiętam że wykop