Wpis z mikrobloga

@roninq6: Masz racje.
Niestety nie potrafi Ci pomoc, a widze, ze na tagu zainteresowanie tez zerowe.
Wstyd sie przyznac, ale sam czasem pisalem skrypty AHK na pale, gdzie w sumie na koniec dzialalo, ale #!$%@? wie jak do tego doszlo. AHK ma po piec sposobow na zrobienie tej samej rzeczy i to jest konfudujace.

Mam dla Ciebie 2 propozycje:
a) Sprobuj poszukac pomocy na formu AHK. Opisz o co Ci chodzi
@MQs: działa, dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz może jak napisać, aby skrót klawiszowy odpalał się tylko w danej aplikacji? chciałbym poprzez ctrl + shift + d otwierać sobie devtoolsy jak po naciśnięciu F12, ale tylko dla procesów firefox.exe, chrome.exe i brave.exe

@user-agent-switcher: Przetestowałem tego PowerToys, ale to jest kombajn! Sam nie wiem czy swoich wszystkich skrótów nie przerzucić właśnie tam, bo banalnie prosto można tworzyć
@MQs: Zapisałem tak jak poniżej i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się czy jakoś da się to skrócić, aby nie duplikować kodu:

#ifwinactive Firefox
<^<+D::Send, {F12}
return
#ifwinactive

#ifwinactive Chrome
<^<+D::Send, {F12}
return
#ifwinactive

#ifwinactive Brave
<^<+D::Send, {F12}
return
#ifwinactive

Nie wiem też czemu np nie działa: <^Esc::Send, ^+Esc
a to już tak: <^Esc::^+Esc
podczas gdy analogiczne: <#c::Send, #;
działa już bez problemów. Czytałem gdzieś, aby
@roninq6: Te składnie chyba da się przełączać dyrektywami, ale dawno się tym nie bawiłem (stary skrypt robi co trzeba) - na przykład nie wiem co oznaczają u ciebie te < i czemu służą przecinki.
Jeszcze jedno. Mam w nagłówku ustawione SendMode Input. Chyba dzięki temu komenda Send działa jak SendInput, a domyślnie jest coś innego, więc bez tego ustawienia lepiej wpisywać SendInput.
@MQs: < to lewy np. ctrl > to prawy, mi potrzeba skrótów tylko na lewe dlatego to dodaję

na górze swojego skryptu mam:

SetTitleMatchMode, 2


#noenv ; Recommended for performance and compatibility with future AutoHotkey releases.

; #warn ; Enable warnings to assist with detecting common errors.

SendMode Input ; Recommended for new scripts due to its superior speed and reliability.

SetWorkingDir %A_ScriptDir% ; Ensures a consistent starting directory.

#notrayicon

w
zamienię wszystkie Send na SendInput


@roninq6: Nie musisz, bo masz ustawione to co u mnie - SendMode Input. Właściwie to mam identyczny nagłówek tylko bez #notrayicon.
return też nie potrzebny jeśli w jednej linii - tak mi się wydaje, bo u mnie działa (ale bez przecinków).