Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem ile masz lat, ale twoje wiadomości brzmią delikatnie infantylnie. Te gify zbędne totalnie, wygladają jak z rozmowy z 5 letnią siostrą. Taka rada - zadawaj więcej pytań, bądź bardziej dociekliwy. Kobiety lubią być w centrum uwagi. Element żartu też jest na miejscu, ale bez przesady. To cała wasza konwersacja? Wygląda skromnie, nie rozmawialiście dużo. Czasem bedzie czuć chemię od pierwszych słów, a czasem trzeba się lepiej poznać. Wtedy
Wtedy budzi się ciekawość w drugiej osobie.

Kobiety lubią być w centrum uwagi.


@jxvbqw: Dlatego polki(takie porównanie z innymi narodowościami) są ultra pasywne bo bardzo często nic czują uważając że ktoś ma wywoływać emocje a nie one nie potrafiąc cokolwiek od siebie robić poza reagowaniem na pytania w rozmowie

A jak przychodzi coś od siebie zrobić to często nie wiedzą jak dlatego że rzadko kiedy poczuwały się do własnej inicjatywy

Jesli
OP:

a ile jestes w skali od 1/10

@help_me00: skad mam wiedziec, nie ma oficjalnej miary. w ogole takie ocenianie numerkami jest dziwne dla mnie.

wąż to red flag - karmi sie słodkimi myszkami itp

każde nawiązanie do konfederacji tez

z tą drugą mogłeś zapunktować propozycją, żeby zabrała cie do fundacji zebyscie popomagali razem przez 1 dzien

@Sharlene: to jest pluszowy wąż z ikei. nawiazania do konfederacji sa po
@jxvbqw: xDD
zasada jest jak zwykle taka sama i prosta, gdyby OP był 7+/10 to zamiast węża ze zdjęcia pytałaby go innego bydlaka
( ͡° ͜ʖ ͡°), a, że prawdopodobnie jest poniżej tej skali lub po prostu jej się nie spodobał to jest jak jest.
Na tym screenie jest gadka szmatka jak większość innych rozmów, ni to dobre ni to złe, a na pewno nie warunek tego,
@AnonimoweMirkoWyznania: tak słuchaj się różowych albo cuckoldzików w sprawach damsko-męskich XD. Poprostu masz za brzydką mordę, za wąski frame, za mały wzrost, niewystarczająco kwadratową szczękę i tyle. Na apkach randkowych niczego nie znajdziesz. Jakbyś miał wygląd to nigdy byś tego pytania nie zadał bo mógłbyś napisać losowe literki i baba by sama kontynuowała tak rozmowę żeby w ciągu godziny skakać po twoim kindybale
1a6e1 9r33n: Jako "prawak" i szur też w sumie czuję się obrażony,ale że jestem też z odchyleniem w stronę spektrum mimo wszystko udzielę ci prawidłowych informacji OPie

1.#!$%@?ło cię z tym wężem i tyle.Przecież to oczywiste że kobiety się boją wszelkiej gadziny tak samo jak myszy. Wzorce,wzorce,wzorce behawioralne.Na Boga... #!$%@?łeś.

2.Tak jak pisze @Mck_98:

Ale więcej memow z Korwinem wrzucaj, tinderówki wytrzymają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP:

1.#!$%@?ło cię z tym wężem i tyle.Przecież to oczywiste że kobiety się boją wszelkiej gadziny tak samo jak myszy. Wzorce,wzorce,wzorce behawioralne.Na Boga... #!$%@?łeś.

@1a6e1 9r33n: cos slabo ogarnales, to nie jest prawdziwy wąż tylko pluszowy z ikei

A już zwłaszcza memy z korwina o kobietach... I guzik z tego,że "nie jesteś prawakiem" - niesmak u twoich "alternatywek" pozostał.

ale ja mialem po prostu w opisie ze lubie ostre chrupki. tylko
OP:

2.Nie wiadomo czy masz pracę i czy nie siedzisz u rodziców. A na bezrobotnego faceta bez pracy siedzącego u rodziców ŻADNA nie poleci.I w sumie mają z tym rację...

@1a6e1 9r33n: w ogole co ty tu piszesz za glupoty. czyli zadna dziewczyna nigdy nie poleciala na jakiegos kolege z klasy w podstawowce/liceum bo ci koledzy dalej mieszkaja z rodzicami i nie pracuja? jezu, jakie odklejenie xd
---

Ten komentarz został
GwiezdnaWybranka: Nie zainteresowałeś niczym tej babeczki, rozmowa z dupy jak w kolejce u lekarza. Takie coś może wystarczyć jak jesteś chadem 10/10, w przeciwnym wypadku albo próbujesz zainteresować babeczkę swoją osobowością (co wcale nie oznacza ciągłego gadania o sobie), albo pozostaje Ci jeżdżenie na ręcznym.
P.S. Kot o imieniu kot i wąż o imieniu wąż raczej sugeruje że coś z Tobą nie tak.
P.P.S. Emotek używać i to dużo, memy to
OP:

Nie zainteresowałeś niczym tej babeczki, rozmowa z dupy jak w kolejce u lekarza. Takie coś może wystarczyć jak jesteś chadem 10/10, w przeciwnym wypadku albo próbujesz zainteresować babeczkę swoją osobowością (co wcale nie oznacza ciągłego gadania o sobie), albo pozostaje Ci jeżdżenie na ręcznym.

@GwiezdnaWybranka: a czym niby mam zainteresowac? nie jestem jakis wyjatkowy.

P.S. Kot o imieniu kot i wąż o imieniu wąż raczej sugeruje że coś z