Wpis z mikrobloga

#trader21 #inwestycje #wolski #ukraina
Po zasięgnięciu dodatkowych informacji o Trader21 (nie, nie z Wykopu) dziś rano wymówiłem umowę na nagranie odcinka który ma wchodzić w skład panelu. Przyczyny różne i nie będę się nad nimi rozwodził ale ewidentnie nie ogarniam światka finansowego w polnecie. MLMom i XTB odmówiłem a tutaj wtopa. Dziękuję tym którzy pisali naprawdę konkretne i spokojne meile na skrzynkę firmową.

Co do pojawienia się na kanale Atora - pierwotny zamysł był taki że pojawiam się w mocno kontrowersyjnym i tkwiącym w bańce środowisku ze swoim - merytorycznym - przekazem. Naiwnie założyłem że ludzie zamknięci w pewnej bańce wyjdą poza nią żeby zapoznać się z czymś innym niż spiskowa teoria dziejów. Finalnie wyszło źle niezależnie od tego co i jak mówiłem.
To był błąd, w tym miejscu po prostu przepraszam i posypuję głowę popiołem.
  • 165
@wolskiowojnie: Obejrzałem cały wywiad u Atora, był bardzo ciekawy, ciężko powiedzieć czy to był błąd czy nie. Wydaje mi się że nie powinniśmy od razu skreślać jakąś osobę bo co innego myśli, tak działa cancel culture. Chłop Ator może i jest szurem, ale ten wywiad to światełko w tunelu. Można patrzeć na to z różnych stron, czy to dobrze czy źle. Ja oglądnąłem wywiad i oceniam go na plus, reszty filmików
@Sonic233_: a ja mówię o tym przypadku. Przyznanie się do błędu to podstawa, chociaż już nie raz, Pan Wolski pokazał,że dla niego przyznanie się do błędu to jakaś porażka życiowa, wyliczenia co musi nastąpić żeby się przyznać itd. Śledzę Go od początku i większość obserwatorów ma podobne wnioski. Wolski nie wygląda na nieogarnietego typa, wręcz przeciwnie. Więc śmiem wątpić, że nie wiedział gdzie idzie. I oczywiście każdy ma inną moralność, ja
@wolskiowojnie: ziomeczku fajnie, doceniam.
Natomiast pora dojrzeć i sprawdzić co się robi zanim zaczniesz działać żeby co chwilę nie biegać z przeprosinami bo tego jest sporo w ostatnim krótkim czasie i zaczyna wyglądać niepoważnie.

Albo już sam nie ogarniasz tematu i musisz kogoś zatrudnić żeby Ci sprawdzał takie rzeczy albo jakiegoś managera.
Bo ewidentnie wtapiasz... Potrzebujesz kogoś zaufanego na kim możesz polegać kto Ci pomoże to ogarnąć.
Jeśli masz kogoś takiego