Wpis z mikrobloga

#trader21 #inwestycje #wolski #ukraina
Po zasięgnięciu dodatkowych informacji o Trader21 (nie, nie z Wykopu) dziś rano wymówiłem umowę na nagranie odcinka który ma wchodzić w skład panelu. Przyczyny różne i nie będę się nad nimi rozwodził ale ewidentnie nie ogarniam światka finansowego w polnecie. MLMom i XTB odmówiłem a tutaj wtopa. Dziękuję tym którzy pisali naprawdę konkretne i spokojne meile na skrzynkę firmową.

Co do pojawienia się na kanale Atora - pierwotny zamysł był taki że pojawiam się w mocno kontrowersyjnym i tkwiącym w bańce środowisku ze swoim - merytorycznym - przekazem. Naiwnie założyłem że ludzie zamknięci w pewnej bańce wyjdą poza nią żeby zapoznać się z czymś innym niż spiskowa teoria dziejów. Finalnie wyszło źle niezależnie od tego co i jak mówiłem.
To był błąd, w tym miejscu po prostu przepraszam i posypuję głowę popiołem.
  • 165
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Panie Jarosławie!

Wykop jest czynny całą dobę i w każdej chwili znajdzie tu Pan specjalistów i ekspertów z każdej dziedziny gotowych Panu pomóc.

Prosze konsultowac swoje posunięcia z nami, a wyjdzie to panu wyłącznie na dobre.

@yosemitesam: tylko proszę pamiętać by nie tagować na nocnej zmianie
@wolskiowojnie panie Jarku, Pan się nie przejmuje opinią piwniczaków z wykopu, które jedyne czego się dorobili to hemoroidów od siedzenia na starym tapczanie i krzywej mordy od plucia jadem. Proszę czerpać garściami póki Pan i tematy okołowojenne są na czasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)