Wpis z mikrobloga

Witam,
Chciałbym sobie sprawić na święta #perfumy. Dotychczas stosował tanie siki typu Bruno banani about man (zapach super, tylko trwałość niezbyt, czego się można spodziewać po tej półce cenowej) oraz nieco gorszy wg mnie David Beckham classic blue ( trwałość trochę słabsza niż bruno).
Kupiłbym znowu bruno, ale na notino niedostępny (wydaje mi się że chyba go już nie produkują), a z innych źródeł jakoś boję się zamówić. Testowałem w drogerii inne brunasy, ale nie podobały mi się.

Chciałbym teraz spróbować z wyższą półką cenowa (150-300 zł ). Co polecacie? Czy może ktoś kojarzy perfum podobny do wspomnianego bruno?
  • 3
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: Wszystkie źródełka, które są approved na perfumehub.pl są legit, więc bez obaw możesz sobie na tej stronce szukać zapaszku w spoko pieniądzach. Z tego co widzę, Bruno jest fresh-spicy także polecam szarpnąć się na Bois Imperial od Essential Parfums który jest fresh-woody. Będziesz miał efekt WOW, bo jakość jest mega mega a sam zapach bardzo komplementogenny. Jedyna wada, to nieco ponad Twój budżet.

Zaraz mireczki też polecą Ci fajne zimowe
  • Odpowiedz