Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Nigdy podgrzewania kierownicy… jak auto ma coraz więcej kilometrów to skóra na kierownicy tak parcieje że szkoda gadać, bmw 640i 2017 rok 70km km a kierownica cała uklejona
W poprzednim miałem grzane stołki więc w nowym też chciałem, akurat w wersji, którą brałem była też grzana kiera. Myślałem, że bez sensu, ale już wiem że w następnym też będzie. Auto na codzień w garażu podziemnym, więc na sam start nie ma dramatu, ale lubię po prostu mieć chłodniej w aucie i rześko, a dogrzewać się powierzchniami podgrzanymi. Nieocenione po jakiś nartach czy wycieczce w góry.
@jmuhha: A te wentylowane w ogóle się sprawdzają? No w przypadku skóry to może owszem ale ja skóry nie lubię z założenia. A w przypadku tkaniny? Czy właśnie nie robią takiego mariażu, tkanina plus wentylowane fotele? A jeśli tak to czy wentylowane fotele nie są protezą na niedogodność skórzanych do której za Chiny Ludowe żaden miłośnik luksusu nie potrafił przyznać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jmuhha: Dla mnie zaskoczeniem była elektryczna nagrzewnica w aucie, minuta góra dwie i podczas jazdy leci już ciepłe powietrze, a mam diesla 2.0TDI ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale grzanie dupy obowiązkowe, nie umiem sobie wyobrazić aby go nie mieć, w nowej A5 tak grzeje że naprawdę aż parzy