Wpis z mikrobloga

@wujogm: a później zasięg auta 120 km i bieganie w poszukiwaniu wtyczki XD poza tym powodzenia w rozgrzaniu skórzanych foteli - w ten sposób to pewnie ze 30 minut będzie trwało, a z podgrzewaniem foteli trwa to półtorej minuty i cieplutko
ja nie mam ale stac mnie na garaż


@Jarsad1: też mam garaż i do tego podgrzewaną kierownicę i fotele - i ciągle używam podgrzewania, bo to po prostu mega przyjemne jak nie trzeba czekać aż wnętrze pojazdu się nagrzeje, a fotele i kiera są przyjemnie ciepłe. Poza tym garażu nie weźmiesz wszędzie i jak zostawisz auto na dwie godziny zaparkowane pod sklepem etc, to się przecież wychłodzi
@rudy_defekacjusz: Nawet na stronie salonu Toyoty masz napisane, że akumulator może być używany do grzania foteli a ty nie wiedząc jaki ma model i markę samochodu na pewno wiesz jak to jest dokładnie tam zaimplementowane, za to pierwszy zaczynasz szczekać przeświadczony o swojej wszechwiedzy XD
Jak ma rozładować akumulator który na bieżąco się ładuje.


@Horvath: Ale sobie zdajesz sprawę, że samochód na krótkim dystansie może więcej energii z akumulatora zużyć niż odzyska z alternatora? XD Ponadto auta mają start-stopy, silnik może ludziom gasnąć na światłach a wtedy alternator nie działa a prąd jest zjadany - dodaj do tego że przyjdzie mróz którego wcześniej nie było i może być niemiła niespodzianka.

https://www.wykop.pl/link/4500903/jak-dlugo-alternator-uzupelnia-prad-w-akumulatorze-po-uruchomieniu-silnika/

Krótkie podsumowanie - potrzeba prawie