Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Ja mam z pilota. Zasięg jest tak do kilometra. Niestety jak zaparkuje gdzieś daleko to lipa. Na szczęście auto stoi pod oknem wiec lapie na luzie. Ale to jest webasto montowane fabrycznie w moim aucie (Peugeot 508 RM2021). Kumpel ma fabryczne w Audi i może odpalać z apki. Jak montujesz do auta używanego to wystarczy wybrać albo moduł GSM i wtedy steruje się przez smsy albo moduł internetowy i wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@Buzol w bmw jak jest pakiet cieplny czy coś takiego to oprócz foteli i kiery grzeje podłokietnik środkowy i w drzwiach. Lewarek niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kierownicy i foteli


@jmuhha: Podgrzewanych fotele są dla mnie obojętne bo i tak mi sie po tygodniu znudziły, nie wiem z czego musiałbym mieć fotele w aucie, żeby sprawiały mi dyskomfort wsiadając przy nawet -20 stopniowej porannej zimie. Natomiast podgrzewana kierownica to coś pięknego, tym bardziej u ludzi którzy mają słabe krążenie w dłoniach.
  • Odpowiedz
@tellet: odpalony z apki może być max 5 minut, potem się wyłącza. Ale fakt, powyżej minuty jest mandat, ale to jest jakoś ograniczone z tego co pamiętam do postoju w obszarze zabudowanym czy coś, raczej nie do prywatnych posesji, podjazdów itd.
  • Odpowiedz
@tomek4:

Jeśli policjant uzna (a dobrze wiemy, że pies uzna, bo koniec roku i psy są na głodzie), że powodujemy nadmierną emisję spalin, może nałożyć na nas mandat w wysokości 300 zł. Z kolei pozostawienie pracującego silnika w obszarze zabudowanym podczas postoju pojazdu na dłużej niż 1 min, grozi 100-złotowym mandatem. Dodatkowo oddalając się od pojazdu z włączonym silnikiem, np. podczas odśnieżania, musimy się także liczyć z karą w wysokości 50
  • Odpowiedz