Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 55.0% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 18.9% (558)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2946

  • 236
x #!$%@? D. lepiej niech się walą w samochodzie, przymierzalni czy jeszcze gdzieś indziej xD weź weź, chyba trauma po dotyku wujka co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uubus: no tak jeszcze im rozłóż łóżko na środku salonu i kibicuj. Patologia...
@jmuhha: Raczej trzeba by ją wcześniej wychowywać, żeby się szanował. Poza tym jeżeli jest na utrzymaniu rodziców to powinna przestrzegać zasad rodziców w ich domu. Nie chcą, żeby spała z chłopakiem i ogólnie żeby nocował to niech się dostosuje, a jak nie to niech zarabia sama na siebie.
@jmuhha: Pytasz jako 21-latka, czy rodzic? xD

Jestem ojcem, na razie moja córka jest za młoda na to, ale mentalnie się przygotowuję. Jestem przekonany, z własnych doświadczeń i obserwacji świata, że brak zgody jest absurdalny i nieskuteczny. Kompletnie nic to nie da, ludzie po prostu uprawiają seks i będą to robić tak czy inaczej. Jakieś bzdurne zakazy nic tu nie zmienią, albo absurd w postaci spania osobno. Po co? Co to