Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 54.9% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 19.0% (559)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2947

  • 236
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@jmuhha: "czuwał", co za chory zbok to pisał?

Macie nasrane z tym seksem. Dorośli ludzie robią co chcą. Słyszałem parę takich historii, że ktoś jechał do teściów będąc w kilkuletnim związku i musiał spać osobno bo "nie pod ich dachem". Dorośli ludzie a godzą się na takie cyrki jak by mieli po 12 lat:p
  • Odpowiedz
@jmuhha: dlatego właśnie cenię to, że mam syna.

Nie jestem sobie w stanie wyobrazić sytuacji, w której dbam o swoją córkę przez lata, a potem jakieś wykopek wkładka w nią swojego bydlaka. Brrr.


@mkarweta ale co Ci przeszkadza że ktoś za jej zgodą wkładalby jej bydlaka? Jak ty wkładałeś w córkę swojego teścia to było ok?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: miałem taką koleżankę której rodzice nie pozwalali, aby jej chłopak usiadł! na tym samym łóżku, na którym ona siedzi. Zgadnij kto wpadł i teraz jest samotną matką
  • Odpowiedz
@jmuhha: Lel 21 lat. Jak by się dała zapłodnić to znaczy, że poległem jako rodzic. Powinna już do tego czasu wiedzieć, jak się ogarniać.
  • Odpowiedz
@jmuhha: #!$%@?
Pukają się od roku przynajmniej ale nie no w domu nie będą xD

Gdzie wy #!$%@? żyjecie ludzie?
15 lat to może i bym pilnował, ale jak #!$%@? wychowane to i tak nie upilnujesz

Oderwanie od rzeczywistości level milion i jeszcze ta żałosna próbą uargumentowania swojego oderwania poprzez sondę na wykopie

No ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@jmuhha: mnie to zawsze śmieszyło, statystyka inicjacji seksualnej to 13-15 lat średnio obecnie i 90% poza domem (szkoła, kolonie, wycieczki itp) dosłownie gdziekolwiek, tylko nie w domu, ale tu tęga rozkmina czy 21 latka nie bzyka się czasem za ścianą....
  • Odpowiedz
@jmuhha ale zostać na noc gdzie? U niej w mieszkaniu czy u mnie w domu? Nie wypada dziecku współżyć w domu rodzinnym z rodzicami za ścianą, takie mam odczucie. A rodzicowi wypada zapewnić osobne łóżka.
  • Odpowiedz
@jmuhha: a czemu nie ma opcji pozwoliłbym i wjbn? Zabranieanie nic nie da. 21 lat to dorosła kobieta, niektóre już śluby biorą a inne mają kilkuletnie dzieci.
Jedynie może być siara jak się będą głośno ruchać w nocy.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Oczywiście że bym nie pozwolił, nie chcę słuchać przez ścianę jak mi jakiś chłop obraca córkę ¯\_(ツ)_/¯

A poza domem niech sobie robią co chcą.
  • Odpowiedz
@jmuhha: wypowiem się jako osoba, która była w takiej sytuacji. Miałem 20 lat, moja była już dziewczyna 21. Niestety jej rodzice nie pozwalali nam wspólnie spać nieważne czy to u mnie czy u nich. Czy to nam przeszkadzało w czymkolwiek szczególnie w uprawaniu sexu? Oczywiście że nie. Nawet musząc grzecznie powiedzieć sobie dobranoc o 22 i tak znajdywało się jakiej rozwiązanie żeby "coś" porobić. Niestety tylko naiwni rodzice myślą że zabraniając
  • Odpowiedz