Wpis z mikrobloga

Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
Na zasadzie: "mi nie przeszkadzajo cwiczenia do wojska hehe" - no to IDZ KURLA I SIE DOSZKALAJ, w czym problem? xD Dlaczego zawsze pie#dola te haselka, ale to ma dotyczyc wszystkich a nie tylko ich xD?
Czy jak ja chce kupic nie wiem czerwona kurtke to czekam az wszyscy beda mieli taki przymus bo ja chce xD?

Tak samo z tym zakazem handlu w niedziele - chcesz babo to prosze bardzo masz zakaz i nie mozesz kupowac w niedziele - to nie, ona chce, ale zeby wszyscy mieli zakaz xD

Tak samo imigranci - chcesz przyjmowac, to smialo, do siebie na chate, bierzesz odpowiedzialnosc i wszyscy happy c'nie? Otoz nie tym razem, oni chca przyjmowac, ale jako my wszyscy xD

No japie#dole dlaczego takie ameby istnieja?
Dlaczego nie mozemy zrobic normalnego kraju, gdzie kazdy dostaje to co chce:
- Popierasz przymusowa sluzbe wojskowa? wspaniale, jutro TY ruszasz w kamasze!
- chcesz zakaz handlu? Super, od jutra TY masz zakaz!
- chcesz zakaz aborcji? No problem - TY masz zakaz aborcji
- chcesz 500+? W porzadku! TY bedziesz na to placil i dostawal (reszta nie)

#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #bekazpodludzi
m.....0 - Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
...
  • 90
  • Odpowiedz
  • 6
@marcooo80 bo pytanie pewno być inaczej skonstruowane: czy chcesz, aby objęła cię obowiązkowa służba wojskowa? Albo czy chcesz mieć zakaz robienia zakupów w niedzielę (reszta społeczeństwa będzie mogła)? Wtedy by się okazało ile tak naprawdę jest zwolenników tych wszystkich reform.
  • Odpowiedz
@endrjuk: w szkole przez rok przysposobienia obronnego miałem może raz ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, na kursie na prawko to tylko była teoria w pytaniach abc xD chłopie daj spokój, dalej twierdzę że ludzie w znacznej większości nie potrafią przeprowadzić takich czynności.
  • Odpowiedz
  • 1
@Polnischefuhrer
Nie zamkną żadnych granic. Jesteśmy w Stefie Shengen i nie siej paniki pisząc głupoty.
Będziesz chciał się strzelać to sobie strzelaj a kto bedzie chciał sobie jechać do innego Europejskiego kraju niech sobie jedzie. Tyle w temacie ale pewnie itak tego nie jesteś w stanie zrozumieć.
  • Odpowiedz
Pokolenie PRL jest wrzodem na dupie polski

@NaczelnyWoody:

Pokolenie PRL to Ty. Bo właśnie większość gadała jak Ty - nie wychylać się, nie iść na strajki, bo po co
To właśnie tacy jak Ty, którzy się bali za PRL rozliczali tych co się nie bali i wyzywali ich od styropianów, solidaruchów itd. Z takich tchórzy wyrosły kardy PIS razem z Kaczynskim na czele

Nie tak dawno tacy jak Ty rozliczali Francuzow
  • Odpowiedz
Dlaczego nie mozemy zrobic normalnego kraju, gdzie kazdy dostaje to co chce:

- Popierasz przymusowa sluzbe wojskowa? wspaniale, jutro TY ruszasz w kamasze!

- chcesz zakaz handlu? Super, od jutra TY masz zakaz!

- chcesz zakaz aborcji? No problem - TY masz zakaz aborcji

- chcesz 500+? W porzadku! TY bedziesz na to placil i dostawal (reszta nie)


@marcooo80: bardzo ciekawe postulaty. Teraz wystarczy tylko znaleźć grono osób, którym to będzie
  • Odpowiedz
@marcooo80: To ci przypomnę:
Patrząc na twoje wypociny mam przed oczami pryszczatego chłopaczka - efekt wieloletniej lewicowej propagandy mającej na celu zniszczenie wszelkich więzi rodzinnych, patriotycznych. Gościa który nie chce za nic brać odpowiedzialności bo liczy się tylko jego dobro. Od społeczeństwa, rodziny i państwa chce tylko brać - oczekuje wsparcia, zarobków, opieki itp, ale gdy ktokolwiek zechce mu "ograniczyć jego swobody" to z pianą na ustach zacznie krytykować wszystkich myślących
  • Odpowiedz
@satba: Ciekawymi bym ich nie nazwał...
- chcesz zjeść chleb? Super, zasiej sobie pszenicę, żyto, zbierz, zmiel upiecz.
- a chcesz upiec chleb? Super - zbuduj najpierw piec!
itd...
Pitoli jak małe dziecko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcooo80: chcesz zakazu handlu w niedzielę bo weekend to dwa dni w tygodniu które możesz spędzić z dziećmi, a pracujesz w jedynym sklepie na wiosce? Zwalniasz sie i #!$%@? bezrobocie.

A ta stara proca z tvn... Kek
  • Odpowiedz
ale gdy ktokolwiek zechce mu "ograniczyć jego swobody" to z pianą na ustach zacznie krytykować wszystkich myślących inaczej.


@raffi74: to samo można powiedziec o zaostrzeniu aborcji a jakos mało kto argumentuje to w ten sposób
  • Odpowiedz
@GOOF1: Aborcji nikt nie zaostrzył. Zaostrzono przepisy co bardzo mi się nie podoba gdyż w pewnym zakresie każdy powinien mieć prawo do samostanowienia. Ale zwróć uwagę że gość zachowuje się tak, jakby obce wojsko wchodząc do miasta pytało każdego "Kto się bawi w wojnę?" i strzelali tylko do nich. Mam olbrzymi polew z wykopków, którzy najpierw gremialnie wyśmiewali uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki zwiewających przed wojną, wychwalali waleczność obywateli Ukrainy,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nie no z tym zakazem handlu to przegiąłeś. Każdy ma prawo do odpoczynku. No chyba, że jest promocja na ładną karkówkie to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nera7: To nie kupuj. Siedź w domu. Jak branża handlowa ci nie odpowiada, to zmień pracę. Roszczeniowa grupa i kolejny idiotyczny pisowski przepis, który miał dać dodatkowe głosy wyborców i ukłon w stronę czarnej mafii w kieckach.
  • Odpowiedz