Wpis z mikrobloga

Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
Na zasadzie: "mi nie przeszkadzajo cwiczenia do wojska hehe" - no to IDZ KURLA I SIE DOSZKALAJ, w czym problem? xD Dlaczego zawsze pie#dola te haselka, ale to ma dotyczyc wszystkich a nie tylko ich xD?
Czy jak ja chce kupic nie wiem czerwona kurtke to czekam az wszyscy beda mieli taki przymus bo ja chce xD?

Tak samo z tym zakazem handlu w niedziele - chcesz babo to prosze bardzo masz zakaz i nie mozesz kupowac w niedziele - to nie, ona chce, ale zeby wszyscy mieli zakaz xD

Tak samo imigranci - chcesz przyjmowac, to smialo, do siebie na chate, bierzesz odpowiedzialnosc i wszyscy happy c'nie? Otoz nie tym razem, oni chca przyjmowac, ale jako my wszyscy xD

No japie#dole dlaczego takie ameby istnieja?
Dlaczego nie mozemy zrobic normalnego kraju, gdzie kazdy dostaje to co chce:
- Popierasz przymusowa sluzbe wojskowa? wspaniale, jutro TY ruszasz w kamasze!
- chcesz zakaz handlu? Super, od jutra TY masz zakaz!
- chcesz zakaz aborcji? No problem - TY masz zakaz aborcji
- chcesz 500+? W porzadku! TY bedziesz na to placil i dostawal (reszta nie)

#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #bekazpodludzi
m.....0 - Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?
...
  • 90
  • Odpowiedz
każdy powinien mieć prawo do samostanowienia.


@raffi74: Każdy oprócz mężczyzn. Jeśli ktoś nie chce bawić się w wojsko to powinien mieć do tego prawo. Dlaczego to do wojska państwo tak chętnie zmusza a szkoleń na polityków nie organizują.
  • Odpowiedz
@GOOF1: Pewnie cię zaskoczę, ale lekarki, pielęgniarki itp też podlegają poborowi i mogą być wzywane do odbycia szkolenia.
O ile w przypadku poboru w Rosji gdzie mamy do czynienia z wojną wywołaną przez państwo można zrozumieć że nikt nie chce umierać w obcym kraju by zadośćuczynić ambicjom prezydenta, o tyle w przypadku wojny obronnej to co innego.
Skoro nie rozumiesz, że powinno się walczyć w obronie tego co twoje, swoich wartości,
  • Odpowiedz
Ku#wa dlaczego glupi ludzie zawsze mysla w ten kolektywistyczny sposob xD?

Na zasadzie: "mi nie przeszkadzajo cwiczenia do wojska hehe"

@marcooo80:

A Ty jesteś inny?
  • Odpowiedz
@marcooo80: obczaj to, że zarówno komuna jak i Kościół Katolicki myślą w podobny sposób, odpowiedzialności zbiorowej. Dlatego mimo, że walczyli ze sobą to po cichu, bo mieli wspólny cel.
  • Odpowiedz