Wpis z mikrobloga

@KopecyFan:

ostatnio widziałem

Ja rozumiem, że dowód anegdotyczny jest najbardziej wyrafinowaną metodą uzasadniania swojego zdania :).
Akurat płodów rolnych nie kupuję w sieciówkach, każdy kto szanuje swoje zdrowie powinien się tego wystrzegać...

@SweterWPaski:

Kapusta z beczki to kapusta ze słoika/z worka wrzucona do beczki

W sumie, zastanawiałem się czy ta ze kapusta ze słoika nie jest pasteryzowana, ale po riserczu zobaczyłem, że większość nie jest. Więc faktycznie, nie powinno się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: Jeszcze pytasz?!? Nie mam godziny na pisanie więc łap podpunkty


pracowałem w ich systemach crm codzienne awarie, całogodzinne

2 tyg temu brat chciał na chwile zmienić sieć na jakąkolwiek i miał blisko play, zgadnij co? Awaria crm! kazała mu chodzić po galerii aż zadziała. Po 30 min nadal awaria. Odpuścił. Ja byłem w vikingach i traciłem całkiem sygnał na starówce dużego miasta xD w orange nigdy takich cyrków

@Impuls94:
@mielonkazdzika: Być może będzie. Nie przeczę, ale cały urok bigosu to dobrej jakości składniki. Swojskie, wędzone, domowe. Komuniści nauczyli nas robić z tego tanią potrawę dla plebsu (sprzątanie lodówki). O ile zdarza mi się gotować z resztek to do bigosu staram się podejść ambitnie.

Widzę ze masz grzyby i to już jest dobre, zastanawiałbym się czy nie ma szansy na lepsze wędliny i mięso tam gdzie teraz przebywasz.
@mielonkazdzika lukullus robił fajną myśliwską, ale ostatnio jak widziałem to skład był inny i zmiana na gorsze.

Bacówka ma bardzo dobrą Wsiową, dobrze wchodzi nawet na kanapkach. Druga po niej swoja z Rajbrotu.

"Składniki: mięso wieprzowe, sól, przyprawy, cukier. Do wyprodukowania 100 g gotowego wyrobu wykorzystano 125 g mięsa."

Choć do gotowania to aż trochę jej żal :)